ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez kloss 21 sty 2014, 19:02
Heja, co u Was? Jak samopoczucie?

przez Katarzynka40 21 sty 2014, 19:13
kloss,
cześć:)
A co u Ciebie? Jak się czujesz? Ja bywam senna od czasu do czasu, pamiętam, że Ty tez swego czasu narzekałeś na senność:(

Kochani,
nie dojechałam dzisiaj do dr, przełożyłam wizytę na piątek (ze względu na anomalia pogodowe, ciężki dojazd i problemy z autem..:(), więc żadnych szczegółów nie powiem...
Czuję się bardzo dobrze, choć czasami się zastanawiam czy mogłoby być jeszcze lepiej?! Troszkę dokucza mi senność, suchość w ustach...
Funkcjonuje w sumie normalnie, nie mam leków i ataków paniki, zawrotów głowy nic takiego.
Mam wrażenie, że mam mniej energii niż przed esci. Dramatu jednak nie ma, wszystko zależy od dnia:)
chęć do działania jest, mobilizacja też, zauważyłam, że jestem dużo, dużo spokojniejsza, taka wyważona, i byle co nie wyprowadza mnie z równowagi...Na szczęście, nie jest to takie znieczulenie, że jest mi obojętne wszystko...
Z pewnością wenlafaksyna działała na mnie bardziej pobudzająco, a esci tylko uspokajająco...
Nie narzekam jednak:)

pozdrawiam serdecznie walczących, bo wiem, że łatwo nie jest:(

Nova, kolejny atak miałaś? ciężko to pojąć, że tak na citalu dobrze się czułaś a wystarczyły 4 dni, by wszystko to zburzyć:(:(
Elmopl, wiesz, że cały czas trzymam kciuki i mocno dopinguję...i tak bym chciała, byś i tez poczuła poprawę...
Radol, Ty już na 20 mg? A nie masz jakiś uboków dodatkowych?
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez elmopl79 21 sty 2014, 19:15
Hej
No u mnie nie najlepiej...ale jakoś przede...
A jak u Ciebie,jak samopoczucie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kloss 21 sty 2014, 19:19
Ja miałem super stan od soboty do soboty, czyli równy tydzień. Udałem się w sobote do apteki, a tam nie ma Nexpramu i Pani dała mi Mozarin jako zamiennik i czuje się gorzej...nie wiem, czemu....

przez elmopl79 21 sty 2014, 19:25
Kloss
Ale ogolne samopoczucie jest gorsze,czy są jakieś lęki?
Nie powinno to byc przyczyna zlego samopoczucia....

przez kloss 21 sty 2014, 19:29
Samopoczucie jest lepsze, ale czuje lekkie zawroty głowy, poranne nudności, biegunke, bolą mnie mięśnie...jakby efekty uboczne esci...

przez elmopl79 21 sty 2014, 19:32
Kloss
jeśli to ze względu na zamiennik,to powinno jutro przejść.A moze Ty masz grypę zoladkowa...?

przez kloss 21 sty 2014, 19:35
Jutro będzie 5 dzień na zamienniku, mam nadzieję, że tak nie będzie do końca ....nie mam grypy żolądkowej.....takie objawy zaczely sie od dnia wziecia Mozarinu.

przez Katarzynka40 21 sty 2014, 20:06
kloss,
Wiesz, z jednej strony teoretycznie nie powinno być takich jazd, zresztą pisał o tym kilka stron wcześniej Dark.
Ale... no właśnie... Swego czasu efectin kosztował ponad 100 zł. i moja znajoma, która też to brała postanowiła zamienić na tańszy zamiennik, nie pamiętam nazwy tego tańszego o połowę zamiennika, ale biorąc efectin chyba z pół roku, wykupiła ten nowy i dostała po zamienniku takich jazd, ze szok...po 2-3 dniach poleciała z powrotem po efectin zażyła i jak ręką odjął...

przez kloss 21 sty 2014, 20:10
Tylko skąd wziąć teraz Nexpram, nie ma ktoś trochę na zbyciu ?:)

przez Gradrec 21 sty 2014, 20:42
nova_2013 napisał(a):rany... zaglådam do Was dzisiaj i co widze ??? :shock:
Jazda na calego ! Elmopl i Tojaaa, przybijam piåtke i solidaryzuje sie z Wami.
Wzielam sobie calå tabletke wczoraj wieczorem i znow moj humor sie poprawil. A o 5.30 raniutko wystrzelilam z wyrka jak sprezyna i trzymajcie mnie... bo zaraz wyskocze z siebie ! Znow ten poje.b.a.ny atak paniki, qrva juz nie mam sil :why:

Na polowce dawki zle, na calej jeszcze gorzej... , dlonie drzå, szumy w uszach i niedobrze mi, zbiera mnie na wymioty i znowu czuje jadlowstret. Zwolnienie chorobowe dobiega konca a ja w jeszcze gorszym stanie niz przed calå kuracjå. Pierwsze 2,5 tygodnia na citalu REWELACJA i tesknie teraz do tego stanu, po 4 dniach przerwy HORROR. I jestem w kropce : wziåc dzis calå tabe czy polowke ? Obudzilam sie jakas opuchnieta i wystraszona, po omacku doczlapalam sie do toalety i czuje jak odplywam....

Od ataku uplynelo niecale 10 godzi a nadal czuje sie jakby przeze mnie przebieglo stado rozwscieczonych zubrow.
Fajna odskocznia od codziennosci ! Coraz lepszå rozrywke funduje mi cital i nie ma litosci dla mnie. Replay, replay and replay.
Nie moge sie wrecz doczekac nastepnej jazdy, co tym razem wykombinuje i jak sobie zadrwi ze mnie ? Ale ubaw !!! :why:

Idz z rana do psychiatry innego i zmien leki.

przez mogio 21 sty 2014, 21:13
własnie się zastanawiam teraz czemu niektórzy lekarze tyle trzymają na tych małych dawkach, mój kazał mi być tylko na 5 mg 4-6 dni, a potem normalnie 10 mg. oby to tylko dalo jakiś efekt
elicea 10 mg

przez Katarzynka40 21 sty 2014, 21:28
mogio,
Mogio, a Ty już od ilu dni w sumie jesteś na esci?

przez mogio 21 sty 2014, 22:03
Dzisiaj 7 dzień, czyli dopiero 3 dzień na 10 mg, a jak u Was po dluższym stosowaniu jeśli o słodycze zwiększylo sie łaknienie czy zmniejszylo?
elicea 10 mg

Sortuj wg