AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

przez bączuś 29 gru 2015, 22:20
on248 napisał(a):Jak długo rozkręca się ten lek Solian? dopiero wziąłem drugą tabletkę czyli drugi dzień go biorę 100mg i na razie nic nie czuję, nie jestem senny o tyle dobrze, ale działania aktywizującego nie widzę ;(, czy trzeba dać jemu trochę czasu aby się rozkręcił?

Myślę że mechanizm działania amisulpirydu w niskich (aktywizujących ) dawkach jest podobny do flupentiksolu również stosowanego w dawkach aktywizujących tzn. na ulotce flupentiksolu jest napisane -" jeśli lek nie zacznie działać w ciągu trzech dni od podania standartowej dawki prawdopodobnie już nie zadziała przy wyższych dawkach.
W przypadku amisulpirydu ważna jest dawka zawsze dobierana indywidualnie-100 mg amisulpirydu to dawka równoważna ok. 200 mg sulpirydu a tego ostatniego zalecają w celach aktywizujących stosować 3x50mg.Zatem właściwa dawka amisulpirydu antyautystyczna może wynieść pomiędzy 25-50 mg;dawka 100 mg może się okazać dawką za wysoką ujawniającą działanie neuroleptyczne.
bączuś

przez lunatic 29 gru 2015, 23:37
platek rozy napisał(a):No wlasnie moja koncentracja tez jest licha na 50 , czekam az sie cos poprawi.

mi ewidentnie ta dawka koncentracje zaburza nie wiem czemu, poza tym jak ją kiedyś dłużej brałem to wpadłem w jakąś derealizacje, dlatego lepiej mi pasuje 25

przez platek rozy 30 gru 2015, 08:01
lunatic, ja juz mam derealizacje od lękow ale czy ten lek moze ja zniwelowac jesli ma dzialac na lęki????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 30 gru 2015, 10:51
u mnie wycisza objawy nerwicowe, po kilku dniach powinno byc działanie które juz będzie stałe, nie trzeba czekac tyle co przy ssri, jak po tych kilku dniach nie bedzie dzialal to juz raczej nie zadziała, ewentualnie mozna zrobic ze 2-3 dni przerwy i sprobowac jeszcze raz

przez platek rozy 30 gru 2015, 19:07
lunatic, kurcze 12 stycznia mam lekarke musze jej powiedzec ze u mnie poki co zadnych spektakularnych efektow nie zaobserowalam , po prawdzie to zupelnie zadnych . A taka nadzieje mialam ja go mi zapisala .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez Lusesita Dolores 30 gru 2015, 20:06
U mnie po 2 tyg zaskoczył i pozbylam się leków i większości natręctw
Zaczynałam od dawki 800mg i taka biorę do dzis
Na początku brania też odczuwałam tylko senność Ale to przeszlo
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez lunatic 30 gru 2015, 23:29
800 mg to w ogole nie ma co porowynywac bo to jest zupełnie inne działanie

przez platek rozy 02 sty 2016, 13:25
Nadal mnie trzyma sennosc , zamulenie i brak koncentracji wrecz rozkojarzenie ... Hmmm. Efektow leczniczych poki co nie widze a jesli sa to chyba jedynie malusienkie.

przez lunatic 03 sty 2016, 20:31
w takim razie odpuściłbym sobie ten lek, albo po paru dniach odstawki spróbował jeszcze raz, jak działa to od razu jak nie to nie zadziała, u mnie po kilku godzinach zwiększa energie i motywacji zanizoną po tych badziewnych esesrajach

przez Jakub2015 05 sty 2016, 15:22
Sprzedam Solian 200 mg 400 mg 100 mg mam pare opakowań. Informacje kubens19@gmail.com

przez platek rozy 05 sty 2016, 20:00
Czuje sie jakbym moje odrealnienie bylo troche mniejsze nie wiem czy to po tym leku czy samoistnie juz ustepuje bo trwalo iles tam a ja troche spokojniejsza ale do rzeczy . Czy utyliscie na solianie?

przez Lusesita Dolores 05 sty 2016, 23:38
:))))

-- 05 sty 2016, 23:40 --

Ja nie utyłam na solianie
Za to po Olzapinie przytylam 40kg
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez platek rozy 06 sty 2016, 13:17
Wlasnie ja mam cos wiekszy apetet , glownie wieczorem .. ale moze to nie od tego bo mam tak od 4 dni ...

przez 0xNear 09 sty 2016, 02:59
W sumie pozwolę sobie wkleić mój tekst z innego forum:
http://www.schizofrenia.evot.org/viewto ... =7&t=23417
Pomimo że swój nastrój określam jako stabilny lub lekko zaniżony, nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak wcześniej.
Przenoszenie się w fantastyczny świat muzyki niczym szczęśliwe autystyczne dziecko było czymś, co chciałbym żeby trwało jak najdłużej.
Potrafiłem przeżywać muzykę i jej słowa jak główny podmiot, a nawet jeżeli było to związanie z moim życiem w trakcie słuchania interpretować ją na podstawie własnych doświadczeń.
To samo moje własne zainteresowania stały się wyblakłe jak kartka papieru. Nie programuję ani nie cieszą mnie układanki logiczne (ef. kostki Rubika) tak samo jak kiedyś. Nawet mniej interesuję się transhumanistycznymi dziełami.
Gówno mnie interesują kontakty z ludźmi, chcę żyć w swoim świecie, jestem introwertykiem i jest mi z tym dobrze.

Czy może to być wina Amisanu (100g o 7 rano, 200g o 15 rano). Niby mam zdiagnozowaną schizofrenię prostą ale jest to po prostu jeden wielki bullshit i nieporozumienie, po prostu raz w ciągu życia straciłem wiarę w to że wszystko się naprawi i dostałem depresji, a mam fobię społeczną i reagowałem w ten a nie inny sposób, i zdiagnozowali mi chorobę z nikąd. Jestem w stanie napisać rozprawkę o tym, nawet na więcej niż tysiąc słów czemu nie mam schizofrenii, i to poważnie, to by było lepsze i ciekawsze niż zdawanie matury. Walić, zanim dogadam się z psychiatrą o metodzie odstawienia leku to chcę wiedzieć czy to może być jego przyczyna? Sam nie odstawię bo boję się objawów ubocznych. Czuję się jakbym miał na sobie kajdany które nie dają mi przeżyć poszczególnych emocji. Pomimo też że nie mam depresji, niby "mam objawy negatywne" a i tak moje życie to kilkanaście godzin komputer dziennie. I nie jest mi z tym źle, mam tu ludzi z którymi zawsze popiszę, gry mmorpg a dochód też jakiś ogarnę, nawet minimalny, ale żeby był (z hostingu nawet można się utrzymywać).

Przyjmuję Amisan już trzeci rok, i zauważyłem powolne wyblaknięcie uczuć aż do stopniowej anhedonii przy stabilizacji nastroju oraz potrafieniu, choć niekoniecznie odczuwaniu uczuć - tak jakbym potrafił je wyrażać, ale odczuwał je w mniejszy lub inny sposób.
Eat(0xDEADBEEF);

Sortuj wg