LEWOMEPROMAZYNA (Tisercin,Neurocil,Levoprome,Neozine,Neozina

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy lewomepromazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
3
50%

Nie
1
17%

Zaszkodziła
2
33%

Liczba głosów : 6

przez In_Chains_Of_DD 25 maja 2016, 21:02
No słabo przeciwlękowo, to jest taka bardziej sedacja, otumanienie, trochę uspokojenie, ale profil przeciwlękowy nieduży.

przez Robertinhio89 16 kwi 2017, 21:08
Podano mi to cholerstwo przed ponad 7 laty tj. gdy leżałem w klinice psychiatrii dorosłych CM UJ (od blisko 10 lat cierpię na CHAD, typ II). Jak co noc mialem problem z zaśnięciem. I tak na drugi dzień czułem się po prostu koszmarnie. Spowolniały, niczym za brudną szybą. To był pierwszy i ostatni raz - nigdy więcej!

przez ernest00 17 kwi 2017, 09:07
To bardzo dobry lek na sen. Można go trochę jeśli chodzi o spanie porównać do dormicum. Chociaż nie za bardzo jest jak bo midazolam działa znacznie lżej i przyjemniej niż to gówno--> Tisercin (do tego masa uboków z niskim ciśnieniem na czele)
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nobody25 19 lip 2017, 14:06
Czy lek sprawdza się przy odstawieniu alprazolamu? w długim czasie, w dość dużych dawkach 4-5 mg. Chlor mnie za bardzo przymula i nie usypia, kweta wali po sercu ( mam problemy z sercem) jadę do nowego lekarza, czy lepiej odstawiać alprazolam dodając np.relanium i jakiś zopiklon albo morfeo czy od razu z nim pogadać żeby mi przepisał tisercin ?

przez dr. Psycho Trepens 27 lip 2017, 21:25
nobody25 napisał(a):Czy lek sprawdza się przy odstawieniu alprazolamu? w długim czasie, w dość dużych dawkach 4-5 mg. Chlor mnie za bardzo przymula i nie usypia, kweta wali po sercu ( mam problemy z sercem) jadę do nowego lekarza, czy lepiej odstawiać alprazolam dodając np.relanium i jakiś zopiklon albo morfeo czy od razu z nim pogadać żeby mi przepisał tisercin ?

Jeśli chloroprotyksen Ci nie pasuje to Tisercin także.
Tisercin to strasznie syfiasty neuroleptyk, mi bardziej zaszkodził niż pomógł.

Na zejście z benzo to tylko powolna redukcja dawki i przejście na relanium + dorzucenie jakiejś antyhistaminy (hydroxyzyna, mianseryna itp.)
Ale bez bólu dupy się nie obejdzie, sam to przerabiałem.

-- 27 lip 2017, 21:27 --

In_Chains_Of_DD napisał(a):No słabo przeciwlękowo, to jest taka bardziej sedacja, otumanienie, trochę uspokojenie, ale profil przeciwlękowy nieduży.

niestety się zgodzę, wszystkie neuroleptyki działają słabo przeciwlękowo, pomimo zamulenia, nie dorastają do pięt benzo i ciężko nimi cokolwiek zastąpić.

Paroksetyna - 80mg
Mianseryna - 30mg
Chloroprotyksen - 100mg
Alprazolam - 0,5mg

--------------------
-- WYMIENIĘ SIĘ NA LEKI / ODSPRZEDAM LEKI --

przez nobody25 wczoraj, 09:12
Znalazłem w swojej apteczce kilka tabletek tisercinu które kiedyś dał mi lekarz. To było dość dawno. 25 mg trochę mnie przymuliło, ale i tak spać nie mogłem. Chlorprotixen powala zamuleniem tisercin o głowę...
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez ernest00 wczoraj, 15:58
To dziwne powinieneś dać drugą szansę temu leku. Jest naprawdę tupiący.
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

Sortuj wg