Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kuba 10 kwi 2007, 19:26
EKG mialem robione okolo 20 razy , echo raz , krew badana 3 razy nawet na hormony takze to nie to... sztab lekarzy mi powiedzial ze jestem zdrów jak ryba a to nie wioska tylko lublin i szpital kliniczny wiec to na 100 % nie.
A tak pozatym czlowiek z nerwów moze dostac zawalu a tętno moze znacznie przyspieszyc nawet ponad 200 :P Takze morfologia byla usg , rentgen i wiele roznych badan.
Jest coraz lepiej!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:29 pm ]
aha i takie cisnienie zdazylo mi sie tylko raz !!!!!

przez Tygryska 11 kwi 2007, 18:24
Znowu nie nosi :twisted:
Permanentny PMS.

Niewiem jak mam sobie pomóc :( (moje objawy)

przez smerfetka8 11 kwi 2007, 23:29
Witam Was Wszystkich
Wiem, że próbujecie sobie pomagać nawzajem, chciałabym żeby i mi ktoś pomógl bo już mam dość. Mam ataki nerwicy, objawia się to tak, że zaczyna wariować mój żołądek, niemoge nic jeść....pozniej zaczyna sie to pogłebiac zaczyna mnie trzepać jakbym miała padaczke, nie potrafie nad tym zapanować, jest mi niedobrze, mdli mnie,serce bije szybko i nierównomiernie, coś strasznego..jakies mysli napływaja mi do głowy(niewiem co to za mysli )to wszystko sie tak nawarstwia i nawartswia, ostatnio mam to prawie codziennie ale podejrzewam ze to strach przed przeprowadzka i przed tym ze na jakis czas moj synek zamieszka u tesciowej poniewaz bedziemy remontowac domek ktory kupujemy. Chodze do psychologa i dalej jest źle, psychiatra przepisała mi najpierw jakies psychotropy i doxepin po ktorych chodzilam jak naćpana(przy dziecku i chodzeniu do szkoly niemoglam sobie na to pozwolic) pozniej inny psychiatra przepisał mi pramolan doraźnie, ale jak zaczynam sie tak czuc i to biore to nic mi to nie pomaga :( starałam sie w trakcie ataku jakoś uspokajać, ale jestem bezsilna załamuje się tym nie mam juz sily z tym walczyc:( niewiem czy da sie z tego wyjsc. Czasami jak mam atak to mam ochote jechac na pogotowie niexch mi coś dadza zebym niemusiała sie tak męczyc. Kiedys łapało mnie to rano a teraz przychodzi głownie pod wieczór, a nawet i potrafi mnie popoludniu złapać, o niczym innym nie mysle tylko o tym kiedy mnie to znowu złapie itd itd:(:(:( może ktoś mógłby mnie jakoś wesprzec, prosze:( wiem ze niema konkretnego powodu który mnie jakoś trapi, napewno męczy mnie to ze jestem zbyt wrazliwa na wszystko,szybko sie wzruszam, wiem z gory ze jak cos chce zrobic ze znowu mi sie to nie uda:( ahhhh :( chce normalnie życ dla synka i dla męża. Prosze o jakies wskazówki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez m 11 kwi 2007, 23:34
Ja przy podobnych objawach łykałem propanolol,który jest właśnie na takie nierówne i przyspieszone bicie serca. Mialem tez hydroxyzynę.Pomagało.Poza tym spróbuj głęboko oddychać.
m

przez smerfetka8 11 kwi 2007, 23:42
Próbuje oddychać i liczyć, staram się wyobrażac sobie jakies cyfry lub kolory, zeby tylko odwrócic uwage od tych głupich mysli, ale jest bardzo ciezko,wszystko zalezy jak silny jest atak, ale najczesciej tak sie cała trzese ze cały czas ziewam i kazdy oddech przerywam ziewaniem.

przez m 11 kwi 2007, 23:49
Wiem,że to głupio zabrzmi ale sprobuj liczyć w nieskonczonosc w takt jakiejś melodii.Rób coś ,żeby po jakimś czasie skupić się na czymś innym.

A co do pogotowia to jeśli czujesz taką potrzebę to jedź.Ja na początku też parę razy tam lądowałem.
m

przez IceMan 11 kwi 2007, 23:54
Opis gg koleżanki - ważna moim zdaniem myśl :
Drzewo nie smagane wiatrem rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe.

Walka z nerwicą nas umacnia - to bardzo istotny pozytyw :smile:
Przyjaciel forum

przez slitzikin 12 kwi 2007, 00:00
Świetne wypowiedzi Piotrek :)

przez ewelin 12 kwi 2007, 16:05
pomyśl o czymś niebieskim (podobno uspokaja), ja zawsze biore cos do czytania, to moj sposob probuje sie oszukac ze wszystko gra i czasem pomaga
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez LDR 12 kwi 2007, 16:42
m napisał(a):Ja przy podobnych objawach łykałem propanolol,który jest właśnie na takie nierówne i przyspieszone bicie serca. Mialem tez hydroxyzynę.Pomagało.Poza tym spróbuj głęboko oddychać.

Ja jak zaczełem dostawać hydroxyzynę w szpitalu, to nie moglem wstać. Jak wstalem tętno 160 uderzeń na minutę, nogi z betonu, gorąco i klap na łużko. Na hydrokxzynie mi się pogarszało, po odstawieniu tętno spadło do 130 max, chciaż przy atakach miałem też ze 160. Później wyczytałem na ulotce w efektach ubocznych tachykardia. W moim przypadku na hydroxyzynie serce przyspiesza.
LDR

Ucisk

przez Wesnaa 12 kwi 2007, 18:01
Wiecie co, już mnie normalnie dobija ten mój ból głowy... ten dziwny ucisk jednej czesci... są dni,kiedy jest w porzadku...albo jest okej,ale kiedy tylko pomysle o nim to on od razu sie zaczyna;/ zwariuje z ta nerwica, a ona chyba ze mna ;) ma ktoś podobne bóle głowy, dośc nietypowe?
Second Life Syndrome

przez LDR 12 kwi 2007, 18:12
Bółów głowy mialem mase. Uciskowe bóle też były. Miałem rezonans i nic nie wykryto.
почтение, тeрпимость... :) PS. Czy na świecie innych ludzi jest mało, że akurat to mnie spotkało?
To moje życie:
Obrazek
LDR

przez Aleksandra_27 12 kwi 2007, 20:57
Mnie też wkółko boli głowa :cry: Najczęściej jest to ból czoła taki piekący jakbym gorączkę miała, wtedy też częściej mam lęki i jest mi gorąco :cry:

przez *maleństwo* 12 kwi 2007, 22:09
Ja miałam problemy z przełykaniem kiedy leżałam w szpitalu ...nie mogłam jeść w tydzien schudłam ok5 kg i ważyłam niecałe 39 a miałam 19 lat :( samekości! ale po wyjściu ze szpitala objawy szybko przeszły ...

Sortuj wg