boję się upałów

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

boję się upałów

przez lunia24 04 lip 2015, 10:55
Zbliżaja się mega upały a ja zamiast cieszyć się wakacyjną aurą,drżę z przerażenia smutas.gif Od kilku lat choruję na nerwicę lękową i lato kojarzę tylko i wyłącznie z mąrdęgą...Wystarczy,że 5 min postoję na słońcu czuję osłabienie,serce zaczyna mi walić jak oszalałe a najgorsze są dodatkowe napływy gorąca,mam wtedy wrazenie ze puchną mi jakieś żylki w głowie i dostanę wylewu...dostaję paniki,w żaden sposób nie mogę się wtedy schłodzić,nawet oblewanie zimną wodą mi wtedy nie pomaga,czuję jak bucha ze mnie gorąco.Mam dopiero 25 lat,z zazdrością patrzę na zdrowe,nieposhizowane dziewczyny,ktore całymi dniami mogą wylegiwać się na słońcu smutas.gif Jestem szczupłą osobą,wogóle się nie pocę i może dlatego tak szybko się przegrzewam...nie wiem co robić...POMOCY!!!

boję się upałów

przez wiejskifilozof 04 lip 2015, 11:16
Ja też ich nie lubię,jestem rozkojarzony.Ale czasem ciepło jest potrzebne.

boję się upałów

przez oskaka 04 lip 2015, 11:27
lunia24, napisała że chorujesz na nerwicę lękową od kilku lat. Robilas coś w tym kierunku? Jakaś terapia albo leki?
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

boję się upałów

przez Aurora88 07 lip 2015, 15:16
Mi też się ataki paniki nasilają latem, miałam je już wiele lat temu, ale nigdy nie myślałam, że to ataki paniki, myslałam że reakcja na upał. Chyba najlepiej spróbować sobie radzić z nimi tak, jak po prostu z atakami, starać się je "przeżyć" zaakceptować, oddychać głęboko...
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

boję się upałów

przez bonsai 07 lip 2015, 15:28
Nadchodzi koniec upałów. :yeah:
bonsai

boję się upałów

przez Aurora88 07 lip 2015, 16:28
Kiedy? ;_;

boję się upałów

przez bonsai 07 lip 2015, 16:34
Aurora88, no jak to? Od jutra ma już lać, a pojutrze będzie tylko nieco ponad 20 stopni, tak mi wskazuje google. :) Proszę nie odbierać mi nadziei, wiary i miłości. :D
bonsai

boję się upałów

przez Aurora88 07 lip 2015, 21:02
Nie sprawdzam pogody więc nie wiem nic, ale jeśli to prawda, to hurra! ^^

boję się upałów

przez achino 07 lip 2015, 21:05
Upaly nakrecaja mi psychoze. Jestem caly spocony, mam problemy z oddychaniem, przez caly czas kaszle, leci mi woda z zatok do gardla, mam zatkany nos. Bije mi mocno serce, mam wrazenie, ze mam goraczke i ze zaraz bede musial wzywac pogotowie! Jestem ledwo zywy!!!!!
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

boję się upałów

przez Aurora88 07 lip 2015, 21:08
No, więc zgodnie z informacją od bonsai, powiedzenie "jutro będzie lepiej" jest jak najbardziej prawdziwe. Jutro będzie lepiej, achino! :)

boję się upałów

przez bonsai 07 lip 2015, 21:14
Dobrze, dobrze, ale jak się front zmieni i pogoda zacznie śmiać się nam w twarz, to proszę nie mieć o to do mnie pretensji. :>
bonsai

boję się upałów

przez achino 07 lip 2015, 21:48
Niech przyjda nawalnice, ulewy, gradobicia, traby powietrzne i tornada, niech wyrywa drzewa z korzeniami, niech spadnie metr sniegu, niech ziemia okryje sie lodem i trzaskaja pioruny, niech nastanie wieczna ciemnosc!!!!! I na to jeszcze ruskie rakiety!!!!
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

boję się upałów

przez nerwa 07 lip 2015, 23:48
http://www.blitzortung.org/Webpages/ind ... &page_0=15
zobaczcie jakie burze nadchodza! hurra!!!! :)

Ja tez mam duze problemy w upaly. Od razu czuje jakis taki lęk, rozkojarzenie, nie moge normmalnie funkcjonowac :-/
I jak wiem, ze musze gdzies isc, jak jest 30 stopni, to czuje sie tragicznie. Na sloncu tez nie moge spedzac za duzo czasu, zaraz jakos tak dziwnie sie czuje w glowie...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

boję się upałów

przez Aurora88 08 lip 2015, 00:59
Hehehe no u mnie już pięknie trzasnęły pioruny, nie mogę się doczekać jutrzejszej świeżości... kocham jesienne klimaty, więc to ochłodzenie będzie dla mnie niczym dar od losu <3

Jak są takie upały to często nie daję rady jeździć komunikacją miejską, to jest dopiero problem, bo jak tu się ruszyć? Pamiętam że bywały okresy, że wolałam jechać w takim upale rowerem, niż wsiadać do tramwaju... Albo czekałam na taki z klimatyzacją.

Sortuj wg