studia a nerwica lękowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

studia a nerwica lękowa

przez withapain 21 lut 2014, 22:51
Witam!
Mam pytanie do osób, które studiują: Jak radzicie sobie z presją sesji/egzaminów wraz z naszą przypadłością? Głównie przez nerwicę przeszło mi w tym roku parę egzaminów do poprawki, ledwo zaczął się nowy semestr i już mam wizję 4 prezentacji, paru referatów i regularnych kartkówek. Jak poradzić sobie w tym okresie, gdy nasza psychika mocno utrudnia skupienie się/naukę i od razu przywołuje czarne myśli w postaci nie zaliczenia egzaminów itp. i tzw. "power-learning" (kawa + zarwana nocka) też nie bardzo wchodzi w grę z racji problemów ze snem już bez tego?

studia a nerwica lękowa

przez Kojot1 21 lut 2014, 22:57
trzeba być wytrwałym i się nie poddawać. Chodzić, zaliczać, próbować na kolejnych terminach aż do skutku. Na ważne egzaminy benzo :? a reszta może się zda. Jestem z siebie dumny, że ukończyłem studia biorąc pod uwagę to w jaki sposób się zazwyczaj czułem.

studia a nerwica lękowa

przez marimorena 21 lut 2014, 23:12
ja się zmuszam żeby regularnie próbować coś robić. efektywność wychodzi bardzo słaba, ale jak się poświęci dużo czasu to mimo wszystko coś w głowie zostanie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

studia a nerwica lękowa

przez PJT 21 lut 2014, 23:13
włąśnie w ta niedziele mam egzamin i jakos sobie radze
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

studia a nerwica lękowa

przez zaczarowana 22 lut 2014, 13:09
Ja na studiach zawsze podchodziłam tak, że w razie, gdybym czegoś nie wiedziała to się ściągnie, a jak nie to są drugie terminy, a jak nie drugi termin to warun ;) . To mi zawsze pozwalało bezstresowo podchodzić do egzaminów. Po za tym korzystne może być również regularne uczenie się.
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Sortuj wg