dziwny objaw

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

dziwny objaw

przez paulunia23 22 lip 2013, 16:39
Mam paranoję prześladowczą. Od jakiegoś czasu kładąc się spać w mojej głowie dzieje się coś niebywałego - jakby setki ludzi mówiło naraz. Nie mam ani chwili błogiej ciszy. Co to jest? Co się dzieje?
Ostatnio edytowano 26 lip 2013, 18:37 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono literówki

dziwny objaw

przez Majkel86 25 lip 2013, 22:37
Schiza jakaś ;) Sam bym chciał wiedzieć czasem co mi siedzi w głowie, nagle jakieś myśli dziwne się pojawiają, czuję jakbym nie był sobą, czuje się czasami jak wariat ;/ A najlepsze, że dzisiaj miałem wizyte u psychiatry i powiedziałem, że czuję się nieźle i chciałbym odstawić leki których nie biorę już i tak kilka miesięcy ;D

dziwny objaw

przez Mightman 26 lip 2013, 08:21
Larwy i robaki we łbie :mrgreen: :lol: 8) :mrgreen: :lol: 8) :D ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

dziwny objaw

przez Saraid 26 lip 2013, 08:25
paulunia23, zapytaj lekarza najlepiej?
Saraid

dziwny objaw

przez nomorewords43 28 lip 2013, 17:40
paulunia23.
Piszesz, że masz paranoję prześladowczą i głosy w głowie. Od wielu lat bierzesz różne proszki, jak xanax.
I wiesz, że bystry psychiatra może dać Ci proszek, który uciszy Twój umysł tak,że nie usłyszy głosów.
Tak wiem, że psychotrop może otępiać, a Ty studiujesz medycynę i potrzebujesz czystego umysłu.
Ale wybór jest prosty. Być otępiona psychotropem, czy otępiona przez glosy i paranoję.
Jedno i drugie ma swoje zalety i wady, a Ty jesteś pełnoletnia i mądra
więc zdecydujesz czy chcesz się zmagać z ubocznymi skutkami psychotropów,
czy z ubocznymi skutkami paranoicznych głosów. Zastanów się, co Ci bardziej pasuje.
Jeśli jesteś przemęczona nauką możesz zacząć zażywać kwasy omega-3, magnez i
praktykować ćwiczenia oddechowe ,relaks i zdrowy sen, to w niczym nie zaszkodzi
ale to raczej podstawowa higiena dla zmęczonego umysłu
a nie terapia umysłu zaatakowanego przez 100 głosów paranoicznych, które opisałaś.
nomorewords43

Sortuj wg