Małe pytanko

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Małe pytanko

przez DaNNio 02 mar 2013, 17:32
Witam wszystkich przez 3 miesiące zmagam sie z nerwicą przynajmniej tak mi się wydaje że to może być ona , miałem napad paniki i byłem w ciągłym lęku później w deralizacji a teraz mam zawroty głowy , ciężka głowe , słabszy wzrok , zmęczenie i problemy ze spaniem i czy to wszystko może być przyczyną nerwicy ? Zaznaczam że wcześniej miałem zapalenie zatok jednak kataru nie mam..jednak mam jeszcze wydzielinę z płuc która wypluwam czasami jednak z dnia na dzień jest lepiej..i niewiem czy poprostu tak skaczą mi objawy czy to może faktycznie od zatok ? byłem u laryngologa , odetkał mi ucho dał jakieś leki..wcześniej tego nie było i wgl czy możliwe gorszy wzrok uczucie ciężkości (lekkie nudności przy tym) może być spowodowane nerwicą ? Dodam że najgorzej jest gdzie jest dużo ludzi i sztuczne światła..ale czuje sie wtedy normalnie zero stresu nic tylko ta głowa..dodam że najgorzej jest jak sie schylam i ogólnie ruszam na boki. I jeszcze coś..mam astegmatyzm może to też ma jakiś wpływ ?

Małe pytanko

przez rixaa 02 mar 2013, 19:30
hmn może faktycznie to jeszcze pozostałości po zatokach.. Wylecz się do końca i zobaczysz czy objawy ustapia
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Sortuj wg