Praca a nerwica lękowa/ fobia społeczna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez coolkidofdeathh 25 wrz 2012, 20:08
Witam,
mam pewien problem, mianowicie od kilku lat leczę się na nerwicę lękową, depresję i fobię społeczną. Mam 19 lat, za kilka dni przeprowadzam się do Poznania. Mam zamiar rozpocząć kurs j. angielskiego i znaleźć jakąś pracę. Nie wiem tak naprawdę w czym mogłabym się odnaleźć.. Jedyne co, to praca manualna. To mi sprawia jakąś tam przyjemność . Ale obawiam się, że z moją nerwicą nie poradzę sobie, że mój pracodawca dowie się o moim schorzeniu, że coś mi się stanie w pracy, stwierdzą, że się nie nadaje i podziękują mi. I na tym się skończy. Nie chcę być zależna od rodziców, a z drugiej strony nie wiem czy jestem w stanie na chwilę obecną poradzić sobie bez nich.
Myślałam nawet o jakiejś pracy chałupniczej, ponieważ to wydaje mi się najbezpieczniejsze.. ale z tego co widzę po ogłoszeniach... sami oszuści.
Proszę was o poradę, gdzie ewentualnie mogłabym szukać pracy, gdzie WY szukaliście z waszymi chorobami, w jakiej branży. i przede wszystkim co powinnam zrobić.

przez MARIAN1967 25 wrz 2012, 20:49
Jeśli uda Ci się znaleźć pracę ,gdzie będzie panowała zdrowa atmosfera ,gdzie będziesz się dobrze czuła ,Twoje problemy z nerwicą ,depresja powinny się zmniejszyć. Niezdrowa atmosfera w pracy jest wstanie złamać , wykończyć największego twardziela, wpędzić go w stan depresji ,wywołać objawy nerwicy.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Sortuj wg