Problem z mięśniami/stawami/kośćmi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ylva 23 maja 2012, 15:56
George napisał(a):ylva,
jak ludzie nie mają takich objawów? Mają i to wielu...

George, jakoś tak czytam i czytam i wydaje mi się, że mało kto ma takie objawy, a jeśli już to napadowe lub przemijające a nie non stop... Ale mogę się mylić.
Asetrin 50 mg 1-0-0

przez George 23 maja 2012, 22:07
ylva,
Jeśli okres 2 miesięcy uważasz za non stop, to wybacz... Ludzie mierzą się z nerwicą latami... Dłuuuuugimi latami. W tym czasie przeżywają najrozmaitsze epizody. Niestety nie wszyscy skrupulatnie opisują swoje bolączki. Bóle kostno/mięśniowe są częstym towarzyszem nerwic o podłożu somatycznym, podobnie jak zaburzenia trawienia, wydalania, snu...
Ad maiora natus sum

przez ylva 23 maja 2012, 22:48
George napisał(a):ylva,
Jeśli okres 2 miesięcy uważasz za non stop, to wybacz...

George, pisząc "non stop" mam na myśli od rana do wieczora, cały czas - czyli tak, że nie popuści nawet na 10 minut.
Non stop czyli cały czas. Można mieć ból non stop przez 3 dni. A można nawracający z przerwami 3 lata.
I z tego co zaobserwowałam, ale mogę się mylić, nerwicowcy nie zgłaszają chyba zbyt często takich bóli trwających non stop nawet tygodniami. Raczej spotyka sie opisy, że poboli, popuszcza, poboli, nagle kłuje, ból sie przemieszcza itp.Nerwicowe bóle mięśni dotyczą chyba najczęściej kręgosłupa a nie kończyn. Z takimi wypowiedziami zazwyczaj się spotykam.
Asetrin 50 mg 1-0-0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez George 25 maja 2012, 09:25
ylva,
Takie non stop właśnie wiele osób odczuwa. Mnie dokucza kolano i łokieć non stop, ale już nie skupiam się na tym.
Ad maiora natus sum

Sortuj wg