Proszę o pomoc !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Proszę o pomoc !

przez Nibelheim 15 lip 2011, 19:45
Cześć NieTakiSam :smile: Nie jestem na tyle kompetentny, żeby stawiać Ci diagnozę. Ale ostatnio przeżywam podobne lęki do Twoich. Najbardziej się boję tego, że z mojej winy coś złego stanie się mnie albo moim bliskim, że moje życie jest "napiętnowane" (ciężko to wyjaśnić, powiedzmy że czuję, że ciąży nade mną jakieś zagrożenie, *przekleństwo? :? *) Leczę się na nerwicę natręctw, może to będzie jakaś wskazówka. Myślę, że musisz poszukać dobrego terapeuty, takiego któremu mógłbyś zaufać. Może też jakieś leki, ja próbowałem różnych, na razie bez rewelacji.

Proszę o pomoc !

przez Vitalia 16 lip 2011, 08:02
NieTakiSam napisał(a):A moge wiedziec jaka u mnie przypadlosc mozna stwierdzic przynajmiej z tego co tu napisalem? Zebym wiedzial gdzie, co i jak szukac.

Ja diagnozy nie postawię, może ktoś inny coś napiszę, ale tak naprawde to powinien to zrobić psychoterapeuta lub psychiatra.

Proszę o pomoc !

przez NieTakiSam 20 lip 2011, 15:05
Dziś w nocy jak spałem z kolegą pod namiotem to ciagle dopadały mnie lęki i sie przebudzałem, np.że ziemia zaraz wybuchnie i zgine czy coś, albo pytania wywolujace lęk czym jest zycie i brak odpowiedzi i to wywoluje chyba lek. Przy przebudzenie sprawdzalem gdzie jestem i paniczny strach i telefonu szukałem odrazu i tylko do kolegi ej gdzie jest telefon moj szybko a on spal i jeszcze bardziej sie bałem. Albo czułem się jakbym był w innym miejscu w namiocie niz jestem. W sensie ze rozibity jestem na podworku a wydaje mi sie, i dopada mnie lek po przebudzeniu takim ze jestem gdzie indziej, i jak zasnal wlasnie to wszystko sie dzialo bo wiedzialem ze juz nie pogadam z nim bo spi i zaraz leki ze ja to nie ja i wgl, ze zycie moze jest tylko wirtualne ze nie ma czegos takiego jak zycie... :(

-- 24 lip 2011, 19:09 --

Odpisze ktos? :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg