Potrzebuje pomocy....

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Potrzebuje pomocy....

przez mewcia 29 mar 2011, 17:41
Witajcie to mój pierwszy post może nie powinnam go od razu zakładac jako temat ale... jestem już na skraju wyczerpania...
Od ponad 4 miesięcy moje życie satało sie koszmarem...
Zaczeło się nagle od skoku ciśnienia dzień potem "angina"... druga "angina"... "infekcja dróg oddechowych"... antybiotyki i masa leków.. czym dłużej to trwało tym coraz bardziej się bałam....
podwyższony puls i skoki ciśnienia oraz towarzyszyły temu masa innych dolegliwości głowa bóle zawroty, klatka piersiowa kłucia zwłaszczcza pod biustem z lewej strony, bóle mostka, jakby ktoś naciskał, silne bole łopatek i pleców, bóle piersi i kłucie w nich, oczywiście dziwne uczucie pełzanaia i mrowienia po całym ciele czasem od środka czasem na skórze, bóle brzuch, tali i bioder, bóle nóg i takie dziwne prądy przez nie przechodzące jakby w żyłach, pośladki mi pulsowały, drżenie rąk, samoistne skurcze mięśni, mrowienie twarz,boli mnie szyja i czasem coś mnie w niej kłuje, uda pulsują, zimny oddech, ścisk w gardle, kula histeryczn, drętwienie zębów, tak jak by mi serce waliło w calym ciele, pulsowanie brzucha, oczywiście coś dziwnego ze wzrokiem wzrok, dziwne wewnętrzne drżenia, w nogach jakby coś w nich łaziło i łapało, w stopach takie dziwne mrowienie, i czasem takie dziwne jakby w stopie, udzie, na rękach jakby coś łapało i boli. Mam takie dziwne uczucie zwłaszcza jak leże nie nazwałbym tego mrowieniem taki coś dziwnego po całym ciele i w dłoniach jak troche mocniej dotkne ściany mam podobnie, traskają mi kości i żebra i łopatki czasem jak staram się wziąc głębszy oddech, takie przyblokowanie oddychania i ziewanie jakby nie dokońca bo boli mnie podbródek a najgorsze to oddychanie mam takie dziwne duszności czasem jakby z brzuch czasem jakby z płuc czy ust i pewnie to jescze nie wszystkie.... wrażenie zapominania wszytkiego i takiego odrealnienia bycia obok,

miałam trochę badań - 3 morfologie z wieloma biochemiami i słabo wyszło tylko żelazo, dwa crp 3,5 ostatnie 8,5, ob 13, koalologie wszytko ok, badanie tarczycy ok -usg tsh i ft3 ft4 badanie moczu ok -borelioza ujemna, ana 2 nic nie wykryto, mononukleza ujemna, chlamydia ujemna, rf ujemny,
rtg klatki w normie tylko serce leży trochę na przepomnie,
4 ekg nic nie wykazały,a jedno było z pulsem ok 96 chyba z podwyższonym pulsem
usg brzucha w normie
eeg zapis w normie i tomografia mózgu w porządku
wyszło jednak że mam tężyczke więc łykam chela magb6 i
oczywiście latałam po lekarzach a nawet szpitalach iostatni lekarz zauwałyż że zatoki chore i postanowi się nad nimi skupic i więc łykam magb6 i po 10 dniach bardzo nieweilka poprawa
oczywiście trafilam na psychoterapie i lecze się Seroxatem i Lorafenem ale nie pomaga cały czas cierpie i mam trochę tego dosyc.

Czy to naprawde nerwica? Nic więcej? Może jeszcze jakieś badania wykonac?
Błagam o odpisanie i pomoc i może jakieś sugestie jak najszybciej jestem na skaraju naprawde....

-- 29 mar 2011, 17:46 --

no i oczywiście problemy gastryczne bardzo różne

-- 29 mar 2011, 17:49 --

i mam w udzie takie miejsce które mnie czasem boli czasem kłuje
i pulsują mi plecy, kłuje i pobolewa w okolicach obojczyków

-- 29 mar 2011, 18:50 --

mrowi mnie w plecach....

-- 29 mar 2011, 19:10 --

no i jeszcze jakby w brzuchu mi coś chodziło i ból po lewej stronie

Potrzebuje pomocy....

przez jakubkowa 29 mar 2011, 19:20
a jak wyglądała twoja psychoterapia?
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

Potrzebuje pomocy....

przez mewcia 29 mar 2011, 19:22
na gadaniu i narazie uspokajaniu mnie lekami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Potrzebuje pomocy....

przez bananiq 29 mar 2011, 19:36
A od kiedy bierzesz leki?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

— św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)

Potrzebuje pomocy....

przez mewcia 29 mar 2011, 19:40
od ok 2-3 tyg i szczerze mało działają

Potrzebuje pomocy....

przez jakubkowa 29 mar 2011, 19:40
prawdziwa psychoterapia polega na codziennym chodzeniu na terapię grupową na oddziale dziennym przez 3 miesiące - pomaga na 100% , jest bardzo skuteczna..:)
takie gadanie i uspokajanie lekami to po to aby zagłuszyć objawy - nie polecam :)

a no i po 3 tygodniach ci nie przejdzie na pewno:) - po psychoterapii grupowej nerwica przechodzi stopniowo oczywiście jeśli była leczona prawidłowo:) a to też zależy nie tylko od terapeuty ale i od chorego ...
Ostatnio edytowano 29 mar 2011, 19:42 przez jakubkowa, łącznie edytowano 1 raz

Potrzebuje pomocy....

przez mewcia 29 mar 2011, 19:41
ale wy też pewni że to tylko (aż) nerwica?

Potrzebuje pomocy....

przez jakubkowa 29 mar 2011, 19:43
prawdziwa psychoterapia polega na codziennym chodzeniu na terapię grupową na oddziale dziennym przez 3 miesiące - pomaga na 100% , jest bardzo skuteczna..:)
takie gadanie i uspokajanie lekami to po to aby zagłuszyć objawy - nie polecam :)

a no i po 3 tygodniach ci nie przejdzie na pewno:) - po psychoterapii grupowej nerwica przechodzi stopniowo oczywiście jeśli była leczona prawidłowo:) a to też zależy nie tylko od terapeuty ale i od chorego ...

-- 29 mar 2011, 18:44 --

a n o i terapia daje tą pewnosć na początku że to nerwica , więc jeśli jej nie masz jeszcze to nie działa u Ciebie terapia ,a aleki zagłuszają tylko objawy a nie likwidują ich przyczyny:)

Potrzebuje pomocy....

przez mewcia 29 mar 2011, 19:46
jak na razie bardzo mało objawów zniknęło co wzmaga cały czas lęk że... ummeram

-- 29 mar 2011, 19:48 --

chodź on nie jest już taki paniczny

Potrzebuje pomocy....

przez jakubkowa 29 mar 2011, 21:01
musisz być pewna że to nerwica a że nie umierasz - to na początek , bez tego nie ma w ogóle mozliwośći wyleczenia ...

Potrzebuje pomocy....

przez mewcia 29 mar 2011, 21:03
a skąd wziąśc tę pewnośc?

Potrzebuje pomocy....

przez jakubkowa 29 mar 2011, 21:09
jak masz wszystkie badania dobre, i psycholog zdiagnozował tobie nerwicę to musisz w to uwierzyć i już nie szukać tylko to leczyć....

Potrzebuje pomocy....

przez mewcia 29 mar 2011, 21:14
a nerwica może dac tak dużo objawów tak bolesnych i męczących nie przerywających prawie cały czas?

-- 29 mar 2011, 21:15 --

i tyle dziwnych rzeczy?!?!?!

Potrzebuje pomocy....

przez jakubkowa 30 mar 2011, 14:59
tak , nerwica może " udawać " wszystkie choroby świata :) i te pozostałe niewytłumaczalne tymbadziej....

Sortuj wg