Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kiedyś miłość, teraz strach...


santiagom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :papa: Piszę w sprawie mojego lęku do piłki nożnej. Bo będąc dzieckiem, zawsze kochałem piłkę nożną, sprawiala mi ona przyjemność i chciałem zapisac sie do klubu. Teraz będąc już trochę starszy mam jakąś dziwną fobię jeśli to tak mogę nazwać do piłki nożnej. Np. przed każdym meczem jestem ogromnie zestresowany jak mi to wyjdzie, na meczu również, i chce z tym walczyć motywuje się, ale lęk sie utrzymuje i nie daje rady. Drugi mój problem trochę inny ale też wiele dla mnie znaczący : mam wiele myśli np. co do kopnięcia, lekko czy z całej siły, robi się chaos i również nie moge tego pokonać. Proszę o jakieś rady co do moich problemów. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mocno zacząłeś przywiązywać wagę do swoich osiągnięć sportowych w trakcie meczu.

Jeżeli to jakieś ważne rozgrywki , to uwierz - zawsze lepiej wyjdzie jak pójdziesz na luzaka .

W dzieciństwie grałeś dla zabawy, jak kopnąłeś tak wyszło, raz gol raz pudło i było ok.

Musisz zmienić nastawienie, a lęk zniknie. Chyba, że to jakiś paniczny strach - ale z tego co napisałeś to

tak jak mówię , wygranym jest się po meczu, a ty chcesz wszystko ustalić przed - tak się nie da .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×