psychiatrzy, psychologowie jak nie zaszkodza jest sukces

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

jak bardzo we znaki daja ci nerwicowe reakcje ?

Ankieta wygasła 02 mar 2010, 19:37

bardzo
0
Brak głosów

średnio
2
100%

Liczba głosów : 2

psychiatrzy, psychologowie jak nie zaszkodza jest sukces

przez roberta m 22 lis 2009, 19:37
zaden organizm nie jest doskonały. nikt choroby nie wybiera. wrazliwi, inteligentni ludzie powinni w miare możliwości pomagać swoją obecnościa, polscy psychiatrzy i psychologowie jak nie zaszkodzą jest sukces... Takie są moje doświadczenia.

macie podobne wrazenie ?
in the arms of the angel

Re: psychiatrzy, psychologowie jak nie zaszkodza jest sukces

przez polakita 22 lis 2009, 20:24
Hehe jasne że tak. Ja staram się walczyć wszelkimi możliwymi metodami, preparaty itd. ale chyba najważniejsze to znaleźć wewnętrzny pokój, bo żyłam w jakimś rozdarciu, zawsze od dziecka byłam lękowa, bałam się szkoły, zagadać do ludzi itd... ale wszystko jest dla ludzi, szukam teraz swojego miejsca w świecie... a nie jest to łatwe bo właśnie nie wiem czego chcę.

Co do psychologów, mam dość "mieszane" uczucia, tzn jestem raczej na nie. Tzn oni sami chyba przeceniają swoje możliwości, myślę że każdy z nas musi sam dochodzić do pewnych prawd o sobie, często jest to bolesne, inaczej się nie da.
polakita

Re: psychiatrzy, psychologowie jak nie zaszkodza jest sukces

przez linka 23 lis 2009, 00:15
Nie nie mam podobnego wrażenia, trafiłam na całkiem miłą i co najważniejsze kompetentną panią psychiatrę i na świetną panią psycholog i to wszystko w ramach NFZ :smile:
Nikt nikogo nie wyleczy swoją obecnością ani pocieszaniem - tu trzeba slinego i zdecydowanego działania, jestem przekonana że można z tego wyjść bez psychiatry i psychologa, tylko ta droga jest długa i trudna, wymaga wielu wyrzeczeń - na które ja np nie mogłam sobie pozwolić więc przy pomocy specjalistów stanęłam na nogi. Serdecznie im za to dziękuję :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg