Skocz do zawartości
Nerwica.com

psychiatrzy, psychologowie jak nie zaszkodza jest sukces


roberta m

jak bardzo we znaki daja ci nerwicowe reakcje ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jak bardzo we znaki daja ci nerwicowe reakcje ?

    • bardzo
      0
    • średnio
      2


Rekomendowane odpowiedzi

zaden organizm nie jest doskonały. nikt choroby nie wybiera. wrazliwi, inteligentni ludzie powinni w miare możliwości pomagać swoją obecnościa, polscy psychiatrzy i psychologowie jak nie zaszkodzą jest sukces... Takie są moje doświadczenia.

 

macie podobne wrazenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jasne że tak. Ja staram się walczyć wszelkimi możliwymi metodami, preparaty itd. ale chyba najważniejsze to znaleźć wewnętrzny pokój, bo żyłam w jakimś rozdarciu, zawsze od dziecka byłam lękowa, bałam się szkoły, zagadać do ludzi itd... ale wszystko jest dla ludzi, szukam teraz swojego miejsca w świecie... a nie jest to łatwe bo właśnie nie wiem czego chcę.

 

Co do psychologów, mam dość "mieszane" uczucia, tzn jestem raczej na nie. Tzn oni sami chyba przeceniają swoje możliwości, myślę że każdy z nas musi sam dochodzić do pewnych prawd o sobie, często jest to bolesne, inaczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam podobnego wrażenia, trafiłam na całkiem miłą i co najważniejsze kompetentną panią psychiatrę i na świetną panią psycholog i to wszystko w ramach NFZ :smile:

Nikt nikogo nie wyleczy swoją obecnością ani pocieszaniem - tu trzeba slinego i zdecydowanego działania, jestem przekonana że można z tego wyjść bez psychiatry i psychologa, tylko ta droga jest długa i trudna, wymaga wielu wyrzeczeń - na które ja np nie mogłam sobie pozwolić więc przy pomocy specjalistów stanęłam na nogi. Serdecznie im za to dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×