Nerwica a prawo jazdy (kontynuacja)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a prawo jazdy (kontynuacja)

przez Kleopatra 25 mar 2010, 12:37
Ja 7.04 będę miała mój szósty egzamin - poprzednie zawaliłam z powodu stresu - na jazdach było ok, czasem nawet super, a na egzaminie - porażka! Nie pomogło mi nawet 1,5 mg Zomirenu. Tak więc radzę Wam, zdającym - nie dajcie się stresowi na egzaminie :) I proszę Was, abyście trzymali za mnie kciuki :)
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

przez fobia 25 mar 2010, 12:51
Kleopatra, będę trzymać kciuki :)

ja mam prawko ,ale nie jeżdze :roll: boję się ,ale nie siebie ;) bo za kierownicą czuję się całkiem pewnie, boję się tego co się wyprawia na drogach, boję się, że będę miała wypadek - nie z mojej winy, ale jak komuś stanie się krzywda to już wogole przestanę nawet próbować jeżdzić :roll: trochę trudno mi to wytłumaczyć.

przez terka 06 kwi 2010, 10:51
fobia napisał(a):Kleopatra,

ja mam prawko ,ale nie jeżdze :roll: boję się ,ale nie siebie ;) bo za kierownicą czuję się całkiem pewnie, boję się tego co się wyprawia na drogach, boję się, że będę miała wypadek - nie z mojej winy, ale jak komuś stanie się krzywda to już wogole przestanę nawet próbować jeżdzić :roll: trochę trudno mi to wytłumaczyć.

Ja Ciebie rozumiem ,wiem o co ci chodzi.Ja jezdze ale przed szczególnie dłuzszą jazdą denerwuję się o to samo co Ty.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 06 kwi 2010, 12:19
terka, dzięki, już myślałam ,że nikt nie zrozumie tego co czuję i jestem jakimś dziwakiem ;)

przez terka 08 kwi 2010, 15:21
jay007 napisał(a):Witam we wtorek mam egzamin czyli 9 marca nie wiem jak to bedzie z moja nerwica moze mi ktos doradzic jakies tabletki na uspokojenie jakies co by zbytnio mnie nie zamuliły a i jeszcze jedno pytanko kupiłem w aptece tabletki o nazwie sedatif pc brałem je zawsze przed jazda ale nie mam pojecia czy działaja czy to tylko moja psychika nastawiła sie ze cos wziałem i musi działać :D prosze o odp z góry dzieki

no i co zdałes?

[Dodane po edycji:]

Kleopatra napisał(a):Ja 7.04 będę miała mój szósty egzamin - poprzednie zawaliłam z powodu stresu - na jazdach było ok, czasem nawet super, a na egzaminie - porażka! Nie pomogło mi nawet 1,5 mg Zomirenu. Tak więc radzę Wam, zdającym - nie dajcie się stresowi na egzaminie :) I proszę Was, abyście trzymali za mnie kciuki :)

Kleopatro! Jak poszło?

przez Kleopatra 09 kwi 2010, 09:51
terka, dzięki za troskę :) A wiesz że zdałam??? :) :) :) Nareszcie, bo to był mój szósty egzamin. Jeździłam dobrze, zrobiłam może 1 -2 błędy. Poważnym problemem okazało się u mnie ruszanie, z przyzwyczajenia dawałam za mało gazu, tak więc samochód z 10 razy mi zgasł. Ale i tak zdałam! :) Wzięłam 4 h przed egzaminem i 2 h przed 0,5 mg Zomirenu, ale na egzaminie już słabiej działał. Nie byłam zestresowana, no może trochę, stwierdziłam, że mam w nosie ten egzamin i w ten sposób zdałam. Pomogła mi także modlitwa i śpiewanie w myślach pieśni religijnych.
Psalm 17,8

przez terka 12 kwi 2010, 08:32
Kleopatra! Gratulacje!!! To teraz życzę Ci szerokiej drogi

przez Kleopatra 10 maja 2010, 07:55
Dziękuję, Terka :) Prowadziłam dopiero dwa razy (obok siedział tata), gdyż nie mam samochodu, średnio szło, ale myślę, że się jeszcze wyrobię :)
Psalm 17,8

przez terka 12 maja 2010, 15:30
Kleopatra napisał(a):Dziękuję, Terka :) Prowadziłam dopiero dwa razy (obok siedział tata), gdyż nie mam samochodu, średnio szło, ale myślę, że się jeszcze wyrobię :)

Ja myślę ,że będzie szło coraz lepiej tylko mususz jak najwięcej jeździć a że narazie szło średnio to też normalne.

przez 3pawel1 26 maja 2010, 15:55
Leszczyna
Jestem ciekawy jak poszedł Ci egzamin.Jak tu jeszcze zaglądasz to odezwij się.

przez rushia 26 maja 2010, 17:14
Ja moge sie pochwalic ze wczoraj zdalam - za drugim razem:) Co ciekawe jazdy szly mi kiepsko, bo zawieszalam sie za kierownica. Odkad przed jazda zaczelam brac mb active i persen moglam sie skupic i zaczelam jezdzic calkiem niezle. Kiedy mialam pierwszy egzamin mimo nerwow po lekach bylam maksymalnie skupiona i szlo mi b. dobrze tylko ze wjechalam na zakazie ruchu w miejscu gdzie nigdy nie bylam:( Niestety kilka dni przed drugim egzaminem przyszly moje najgorsze objawy nerwicy (zupelna apatia, leki itd). Odziwo na egzaminie bylam skupiona, bylo ok! A juz po godzinie wszystko wrocilo.. Nie rozumiem tego ale to nic, bo to dobre wiesci:P Nie spodziewalam sie tego;o

przez 3pawel1 02 cze 2010, 15:47
rushia

gratulacje!!!

a jak inni np.Leszczyno! co u Ciebie?

przez terka 14 cze 2010, 16:42
3pawel1 napisał(a):rushia

gratulacje!!!

a jak inni np.Leszczyno! co u Ciebie?

dołączam do pytania.Co u was

przez TheGrengolada 24 cze 2010, 19:27
Co myślicie o robieniu prawa jazdy kategoria A w stanie derealizacji? B już mam, w sumie udało mi się przed najgorszym okresem mojego samopoczucia, teraz chciałabym spróbować z A. Co do mojej derealizacji to zanim jeszcze zaczęłam brać leki czułam się tak źle, że kiedy jeździłam z kimś samochodem (jako pasażer) obiecywałam wręcz sobie, że nigdy więcej nie będę prowadzić. No ale derealizacja trochę przeszła, dziś jest wręcz cudownie. Byłambym wdzięczna za wszelkie opinie o prawku :)

Sortuj wg