Skocz do zawartości
Nerwica.com

powody nerwicy


stx

Rekomendowane odpowiedzi

czy nerwica lękowa mogła spowodować nerwicę natręctw? lub odwrotnie?

nie wiem na 100 % ale to chyba mozliwe

 

a co wcześniej? czy długotrwały stres mógł spowodować te choroby? frustracja? nadmiar obowiązków?

od tego sie nerwica bierze od stresu frustracji nadmiaru obowiazkow braku wlasnego zdania i wielu innych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nerwica lękowa mogła spowodować nerwicę natręctw? lub odwrotnie?

nie wiem na 100 % ale to chyba mozliwe

 

a co wcześniej? czy długotrwały stres mógł spowodować te choroby? frustracja? nadmiar obowiązków?

od tego sie nerwica bierze od stresu frustracji nadmiaru obowiazkow braku wlasnego zdania i wielu innych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chodzi o ten główny negatywny rodzaj stresu który być może spowodował nerwicę.

 

pewne osoby tak na mnie działają i jeśli bym się od nich ''uwolnił'' to nerwica też by się ode mnie uwolniła? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chodzi o ten główny negatywny rodzaj stresu który być może spowodował nerwicę.

 

pewne osoby tak na mnie działają i jeśli bym się od nich ''uwolnił'' to nerwica też by się ode mnie uwolniła? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tym ciezko nerwy mnie biora jak braciak przejdzie korytarzem jak myje sobie szklanke w kiblu jak slysze szum wody ;) w nocy nasluchuje czy ktos przypadkiem w domu nie chrapie inaczej nie zasne dopuki nie jestem pewien ze tak jest ogolnie wkorwienie 24 o byle gowno :) sorry ze tak napisalem ale inaczej sie tego ujac nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×