Skocz do zawartości
Nerwica.com

ogromne libido


melinda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem mężatka od 5 lat i to co podobało mi sie w moim facecie zaczeło przeradzac sie w koszmar,jego potrzeby sa nie do zaspokojenia,wszystko sprowadza sie do seksu,nie ma normalnych rodzinnych relacji,nie ma rozmow na powazne tematy,nie mam zadnej pomocy w wychowywaniu dzieci,okazało sie ze totalnie sie roznimy jezeli chodzi o potrzeby a raczej temperament,bez obawy moge powiedziec ze mam meza seksoholika,czy nadmierne libido to rodzaj choroby?Sprowadzanie wszystkiego do łóżka jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melinda, jak czesto sie kochacie?

Najmniej 3 razy na dobę, on chciałby jeszcze częściej ale ja nie daję rady :(

 

-- 10 sie 2012, 15:35 --

 

twój mąż ma ciekawy problem.ciekawe czy wszystko by się sprowadzało do sexu gdyby testosteron mu spadł do wartości 22,7mg/dl.

Niestety nie znam się na tym :(

 

-- 10 sie 2012, 15:37 --

 

melinda, częsty seks nie powinien zabijać życia rodzinnego ani wykluczać zdrowej relacji?

Czy Twój mąż Cię do czegoś zmusza? Albo czy Ty sama się do czegoś zmuszasz?

Ja czasami nie mam już na to siły, mam strasznie dużo zajęć w ciągu dnia i na sex często nie mam ochoty ale on mnie męczy i nie mam wyjścia bo zaraz ma humorki :(

 

-- 10 sie 2012, 15:39 --

 

Svafa, jezeli ma seks raz na miesiac to calkiem normalne ze zdrowy facet krazy wokol tematu seksu... wiec poki co nie krzyzujmy go bo nie4 znamy szczegolow

Raz na miesiąc? A skąd! ma cięzko wytrzymać 8 godz które jest w pracy. Nad ranem sex i jak tylko wraca-nawet nie zje obiadu tylko się od razu do mnie dobiera :why:

 

-- 10 sie 2012, 15:39 --

 

melinda, Sprowadzanie wszystkiego do sexu nie jest normalne powinien się leczyć

jeśli jego zachowanie i mysli obsesyjnie krążą wokół tego tematu.

Twierdzi, że zdrowy facet ma zawsze ochotę :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='"melinda"

 

-- 10 sie 2012' date=' 15:35 --

 

twój mąż ma ciekawy problem.ciekawe czy wszystko by się sprowadzało do sexu gdyby testosteron mu spadł do wartości 22,7mg/dl.

Niestety nie znam się na tym :(

 

 

norma u mężczyzn wynosi OD 249 DO 836ng/dl

 

dobrze by było żebyś nakłoniła męża żeby sobie zrobił badanie krwi na poziom testosteronu w surowicy.

jeśli jest tak jak mówisz to u niego poziom tego hormonu wynosi prawdopodobnie powyżej 900ng/dl

16-17 latki często mają powyżej 1000ng/dl tego hormonu.

 

-- 10 sie 2012, 16:01 --

 

badanie kosztuje prywatnie tylko 25 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melinda, Rozmawiałaś z nim o tym?może byłoby trzeba jasno postawić sprawę warunki?Nie powinnaś się godzić na coś na co nie masz ochoty ani sił ,tak bardzo się go boisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniej 3 razy na dobę, on chciałby jeszcze częściej ale ja nie daję rady :(

 

-- 10 sie 2012, 15:35 --

 

 

nie obraz sie - ale

1- albo troszke sciemniasz

2- albo jesli to prawda - facet ma problem a co za tym idzie Ty tez

 

bzykanie się min 3 razy na dobę - to chyba tylko macie czas na posiłki i ew prysznic :bezradny:

najważniejsza sprawa - Ty nie musisz sie na to godzić jeśli nie masz ochoty - uświadom mężowi ze jeśli cie zmusza nie koniecznie fizycznie - to jest gwalt

nie możesz spełniać roli zabawki do zaspokajania chuci męża no bez przesady :time:

 

wybierzcie sie do seksuologa - zobaczycie w czym jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×