Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, Tak to prawda, osoby często w młodym wieku są ograniczone na wiele rzeczy. nie przejmują się tyle.

Czy w przyszłości im będzie lepiej - tu różnie bywa,czasem nie potrafią "dorosnąć",i będą mieć z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, z tego co widzę to jest to przyjaźń. Nawet wierna. Zbiorą się dwie głupie i mają swój świat. ;)

 

Stark, a tu już różnie bywa. Ale dużo z nich żyje na zasadzie 'jakoś to będzie'. Ech, mam taką znajomą... 25 lat na karku, promienie lamp solarium w głowie, co miesiąc pożyczki u znajomych na kosmetyki, ale jakoś żyje i ma się dobrze. Jest szczęśliwa, ma przyjaciół, chłopaka, za dużo się zapożyczy to jeździ poza Polskę do roboty chociaż języka nie zna, wróci tu, wyda na kosmetyki i znów koło się zamyka...a jak pogadać z nią... Po prostu się nie da...

moim zdaniem mądrzy, inteligentni za dużo analizują i budują sobie pomnik tym. Ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, więc głupsi w znaczeniu mniej wrażliwsi, depresyjni?

Inteligentni nie, ale ci głupsi może mają jedną pozytywną rzecz: upór w robieniu swojego bez względu na czynniki zewnętrzne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, Można by uznać twoją koleżankę..cóż jej życie jest po prostu denne, ale bądź co bądź szczęśliwe,czy jest "lepsza",czy "gorsza"..nie wiem.

Za duża ilość analiz...tak, to często kłopot.

Locust, głupota?

Nie,zdecydowanie mnie irytuje,raz na jakiś czas rozśmieszy,ale wydaje mi się to często "pozerskie"

 

Dobranoc państwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×