Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie radzę sobie ze świadomością że jestem gejem


pavlo_111

Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci cos z mojej strony, wiekszośc tego forum to kobiety jak widze a one mogą cie pocieszać itd ale słowa "pedał" padną od gosci.

 

Napisze moze trosze ostro, lecz moze coś ci sie przyda bardziej niz tylko zrozumienie i pocieszenie.

 

Wiec odrazu mówie ze jestem osobą tolerancyją ale niecierpie pedziów i nie kryje tego, ale spokojnie czytaj dalej!

sam sobie przecze zapytasz?

po pierwsze zaden facet heteroseksualny nie bedzie sie czuł dobrze w otoczeniu drugiego faceta który wysyła mu sygnały niewerbalne jak laska, wywołuje to niepochamowaną złość zamienianą czesto na jakieś drwiny itd, być może doswiadczyłeś tego na własnej skórze.

Po drugie żaden w miare inteligentny człowiek nie bedzie cie za twoje przekonania traktował gożej, chyba ze jest to nie człowiek, lub sam ma niewiadomo jakie problemy i to ukrywa walką ze swiatem, zadrością itd. (niezwykle popularne w naszych czasach)

Gdzie leży rozwiązanie?

Jesli o mnie chodzi i o normalnych ludzi których znam, jesli normalny zwykly gosciu jak każdy inny mówi ze jest gejem, albo ze wychodzi za mąż za granicą (autentyk) to reakcja jest przyjacielska, nawet jest pewien plus ze człowiek jest odważny, moze nawet lekki szacunek ze jest spoko i normalnie o tym mówi

Co innego gdy gadam z gosciem a on zawiją włosy za ucho, albo mnie podrywa, czy probuje sie ocierać. Wybacz ale w 4 RP okazywanie na ulicy ze jesteś gejem nie jest dobrym pomysłem, ani rozpowiadanie tego w LO, ponieważ tu działąją efekty stada, ty kontra oni, jest powód do zabawy, jednak w śród ludzi na poziomie jesteś zwyczajnym człowiekiem i pamietaj o tym. Łapiesz? twoje przekonania są ok bo są twoje, a ludzie kojażą geja z panem w skórzanej czapce i obrożą na szyi który zaraz złapie ich za tyłek, taki jest stereotyp w tym kraju nie wygrasz z nim, jesli przeszkadzają ci docinki musisz sie ukrywać w sród obywateli i czuć sie swobodnie wśród zaufanych ludzi.

A kontakt możesz nawiazać na tysiacach czatów forum itd użyj poporostu google, tam znajdziesz ludzi z identycznymi problemami i myślących jak ty, podziel sie z nim swoim przeżyciami a zapwne sie zdziwisz ze oni mają podobne. Możesz znaleść sobie przyjaciela 1000x latwiej niż ja przyjcióke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod numerem Gadu-Gadu [1286102] dyżurują osoby, które służą pomocą i wsparciem, odpowiadają na trudne pytania.

 

Nie ma ustalonego dnia ani godzin dyżurów, najczęściej odbywają się one jednak w poniedziałki w godz. 20:00-21:30, wówczas status GG widoczny jest jako "dostępny". Jeśli w danym momencie dyżurujący nie będzie mógł rozmawiać, będzie miał ustawiony status "zaraz wracam" oraz podaną godzinę, o której będzie ponownie dostępny.

 

Osoba dyżurująca na GG postara się pomóc, pomoże Ci znaleźć wyjście z trudnej sytuacji, ułatwi zaakceptowanie własnej seksualności.

 

Pomoc przez Gadu-Gadu nie jest terapią ani psychoterapią. Osoby pracujące jako konsultanci na Gadu-Gadu nie są psychologami. Nie są to też osoby przypadkowe - każdy konsultant został poddany starannej selekcji. Są po to, by pomóc Ci poprzez rozmowę, ale nie podają gotowych rozwiązań, bo takie nie istnieją.

 

Do korzystania z pomocy przez GG zachęcamy też rodziny i bliskich gejów i lesbijek.

 

Gwarantujemy Ci pełną anonimowość i dyskrecję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlueOrange, nie mogę czytać tych wypocin.

 

"ja również domagam się tolerancji mając inne poglądy; nie chcę żeby moje dziecko oglądało na ulicy całujących się facetów itp, czy mogę tego nie chcieć?"

MOŻESZ TEGO NIE CHCIEĆ ale to zaburzone narzucać innym swój pogląd o nieokazywaniu uczuć publicznie. Ludzie to nie roboty a istoty uczuciowe. Jak chcesz wymagać od innych to może pierw zacznij od siebie - na początek przestań całować się ze swoją dziewczyną publicznie oraz ją przytulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to polecam wypie.rdalać z Polski, dlatego że to nie jest tolerancyjny kraj. Ja do homoseksualistów nic nie mam i dziwie się tej homofobii w Polsce. A polecam wyjechać do innych krajów ( np Niemcy albo Anglia) bo tam ludzie inaczej na to patrzą. Oczywiście rozumiem, że może być ciężko opuszczać swój kraj, rodziców czy znajomych, ale takie są realia. Ewentualnie pozostaje krycie się z tym, bo można dostać po głowie od jakiś pojebów, którym się uroiło, że mają prawo podnosić na kogoś rękę, jak coś im się nie podoba.

"ja również domagam się tolerancji mając inne poglądy; nie chcę żeby moje dziecko oglądało na ulicy całujących się facetów itp, czy mogę tego nie chcieć?"

Zawsze można to jakoś dziecku wytłumaczyć. Rodzic który potrafi gadać z dzieckiem, zawsze potrafi mądrze wytłumaczyć dziecku o co chodzi w tym wszystkim. Mnie widok całujących się facetów, by nie przeszkadzał, bo ogólnie nie patrze na ludzi na ulicy. Takie przyzwyczajenie z pobytu za granicą.

Swoją drogą, to chciałbym, żeby było tak w Polsce. Tak żeby każdy był zajęty sobą, a nie gapił sie na innych. Takie lekkie off top, ale dwu zdaniowy, więc moderacja wybaczy chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam całujących się facetów tylko w warszawskich knajpach dla gejów. Widok ładny, czuły, normalny. Szkoda, że nie mogą tego robić na ulicach - inaczej dostać po głowie mogą, takie są realia. Osobiście znam dużo gejów. Najlepszym miejscem jakie ja znam w Polsce dla nich to Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby Warszawa jest najlepsza, ale też zależy od dzielnicy. Na pradze północ, bródnie czy gocławiu, to bym uważał. Tam dużo dresiarstwa mieszka.

Kiedyś widziałem na pradze północ całujących się gejów ( i to w takim mniej bezpiecznym rejonie), podziwiam ich za odwagę :shock: Może byli za granicy i nie za bardzo ogarniali temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, :lol:

Geje są w porządku. U nich jak i u heteryków zdarzają się bardziej rozwiązłe seksualnie jednostki. Znam też bardzo poczciwych męskich gejów, którzy zachowują się jak gentlemani w towarzystwie kobiet. To często bardzo wrażliwi, inteligentni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×