Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Angelo24, ty niezbyt wychodzisz na zdjęciach? no to w realu to już w ogóle musisz być, och, ach i wow! ja się nie ujawniam na razie, jakoś nie czułabym się komfortowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola* O kurczę.. Pierwsze moje polecenie służbowe w moim życiu.. A zawsze to ja je wydaję.. Ale skoro tak nie można odmówić :D

 

 

Kafka

 

Ekhm trochę się tym ohh i ahh zaczerwieniłem ;) Aż tak dobrze to nie jest, aparat czyni cud, no może nie zawsze :D

 

A co do ujawniania się, trochę czasu minęło za nim dałem się do tego przekonać, jednak nie żałuję. Mogę trochę wieczorami postraszyć ludziska przeglądające odpowiedni dział :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Przyjechałbym , ale coś mi wypadło :cry:tak naprawdę się boje , ale wymówkę jakąś trzeba mieć :mrgreen:

Nie bój się, obronię Cię.

*Wiola* O kurczę.. Pierwsze moje polecenie służbowe w moim życiu.. A zawsze to ja je wydaję.. Ale skoro tak nie można odmówić :D

Mam na imię Monisia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* Przepraszam, dwójka piszących Moderatorów trochę mnie zgubiła, Dariusz jestem. Miło mi, poznać ciebie i połowę innych którzy tu piszą, oraz drugą połowę która jedynie nudzi się i zerka tu co jakiś czas ; )

 

Kafka

 

Bo ja czasami skromny człowiek jestem, tzn. Skromny jestem zawsze oprócz pewnych dziedzin w których ta skromność obrana została by za głupotę..:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja bym poszła jakby było coś bliżej Trójmiasta orgaznizowane, a tak jak mam się w Polskę zapuszczać, to za dużo dla mnie jak na jeden raz. Angelo24, ojtamojtam, nie przesadzaj, szczerą prawdę mówię; ktoś tu chyba komplementów nie umie przyjmować :roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Boję się drugiej pani moderator , w końcu strasznie sobie nagrabiłem i nie chce żeby się dowiedziała , że się boję :mhm:

kafka, Za rok w trójmieście można zrobić , w końcu nad morzem fajnie , tylko te cenny :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, zaraz się osunę przed monitorem, czas ścielić łóżeczko.

 

-- 07 cze 2012, 01:24 --

 

Tomcio Nerwica, za rok już euro nie będzie to i ceny będą niższe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* Przepraszam, dwójka piszących Moderatorów trochę mnie zgubiła, Dariusz jestem. Miło mi, poznać ciebie i połowę innych którzy tu piszą, oraz drugą połowę która jedynie nudzi się i zerka tu co jakiś czas ; )

No coś Ty nie przepraszaj Darku. Miło mi Cię poznać. Mojej koleżance Wioli również ;)

Wstawiłeś fotę i widzisz co się dzieje...jesteś rozrywany ;)

Bo ja czasami skromny człowiek jestem, tzn. Skromny jestem zawsze oprócz pewnych dziedzin w których ta skromność obrana została by za głupotę..:D

Co to za dziedziny? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×