Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie wypisałam...

 

- walczyć z nadmiernym perfekcjonizmem

-schudnąć do 55kg

-zlikwidować rozstępy

-mieć ładną cerę

-mieć zadbane włosy

- zgubić boczki i mieć chudsze uda

-zrobić porządek w ciuchach, ubierać się ładniej

-zadbać o włosy

-nauczyć się regulować brwi

-bardziej o siebie dbać

-robić różnego rodzaju maseczki

-nauczyć się malować

-nauczyć się malować paznokcie i ładnie je przycinać

-nauczyć się robić różne fryzury

-mieć w domu zawsze owoce, coś na kanapki, sałatki

- robić sałatki, piec ciasta, pierniki, dobre śniadania i kolacje, kombinować w kuchni

-wysprzątać generalnie mieszkanie

-odkłaczyć ubrania

-nauczyć psa odpoczywać, wracać na zawołanie zawsze, żeby nie bał się dzieci , ludzi, żeby zostawał sam w domu bez wycia

-zacząć pisać, rozwijać pisanie, pisać opowiadania, kiedyś napisać książkę

-uczyć się do matury

-uczyć się języków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, wow! Dminiś,dużo tego :shock:

 

Ja sobie marze o wyjeździe zagranicę np. do Niemiec jak skończę szkołę bo widziałam ogłoszenie dla florysty dobrze płatne.Tak na dwa miesiące,a potem może wyprowadzka w Bieszczady tez tam widziałam ogłoszenie o prace florysty. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście również marzę o pisaniu i żeby coś wydać,a Bieszczady sprzyjają artystą :D

 

Laima a co piszesz???

 

kiedyś pisałam wiersze, ale nic po nich nie zostało.

Pewna pani powiedział, że są takie osoby które coś tam tworzą ale boją się z tym wyjść do innych.

Opowiadań nie pisuję bo mam problem ze stylem. Mogę książki połykać, ale pięknie pisać nie potrafię.

 

a moje marzenia> chce dobrze nauczyć się j. angielskiego i jeszcze parę innych rzeczy które sa mi potrzebne w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, :mrgreen: no jakoś ciężko nadal mi się zebrać eh..nienawidzę tego w sobie. ciężko z motywacją, mobilizacją, regularnością..:/ i perfekcjonizm niektóre rzeczy skutecznie zabija..bo jak nie mogę zrobić czegoś tak jak bym chciała to nie robię wcale..eh do dupy. beztaleńciem jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, :mrgreen: no jakoś ciężko nadal mi się zebrać eh..nienawidzę tego w sobie. ciężko z motywacją, mobilizacją, regularnością..:/ i perfekcjonizm niektóre rzeczy skutecznie zabija..bo jak nie mogę zrobić czegoś tak jak bym chciała to nie robię wcale..eh do dupy. beztaleńciem jestem.

 

Każdy ma w sobie jakieś zdolności. Niektórzy w sobie ich nie dostrzegają bo inni nic w nich nie widzieli oprócz ''nic niewartego człowieka''. I w ten sposób można zanegować siebie kompletnie nie wierząc w swoje możliwości. Czyli skarb ukryty. Można w sobie to zakopać a nawet zniszczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Powodzenia w realizacji celów...

 

Czekam...nie.. muszę wyciągnąć z siebie jakoś tą ponurą determinację...wyzbyć uczuć,realizować...być może kiedyś poczuje coś z rodzaju satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się ''sama nie zakopuj''. Jesteś młoda jeśli dobrze rozumiem, że urodziłaś się w 1992(po nicku).

Korzystaj z tego co masz. Później trudno będzie podnieść się jak za młodu się obciążasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany na wakacje:

1. Pracować jako wolontariuszka w zakładzie opiekuńczo-leczniczym

2.Spróbować opanować podstawy niemieckiego

 

Potem nowa szkoła-opiekun osób starszych+ stara-florystyka:odpękać (nie wiem jeszcze jak ja to pogodzę,ale już się nie mogę doczekać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×