Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszytkich


pajaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witma mam na imie Daniel i jestem nowy na forum jestem juz wykonczony moja historia jest dluga le skruce ja mam duzy problem moje problemy sie nasilaja mam taki problem zaczelo sie od bulow w klatce piersiowej dretwieje mi jezyk nogi rece cierpnr mam dusznosci nagle to sie dzieje nie wiadomo kiedy pare razy brala mnie karetka le nic mi nie jest tak mowia cierpie mi glowa czuje caly czas zmeczenie zawroty glowy boje sie autem jechac dalej gdziesz bylem u neurologa u kardiologa u rodzinnego i nic nie wiem co mi jest neurog mowi ze cieprpniecie rak twarzy glowy i nog to nerwica ale nie wiem jest coraz gorzej nie moge normalnie fukcjonowac jeden jest dobrze a na nastepny zle co mam robic pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaczek, skontaktuj się z psychologiem/psychiatrą.Te dolegliwości występują w przypływie stresu mam rozumieć?

 

No i witaj w skromnych progach naszych oczywiście. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem juz u wielu lekarzy takich jak lekarz rodzinny kardiolog neurolog ortopeda laryngolog i nic nie wiem dalej co mi jest dzieje mi sie to nagle np wczoraj siedzialem z kolegami i nagle zaczela mnie bolec glowa za chwile zrobilo mi sie slaba troche tak jak by mi sie w glowie zakrecilo duszno poty gorace i na moment z cierpnial mi jezyk wyszedlem na pole na cwile sie uspokoilo pojechale a utem i znowu to samo ale znowu przeszlo i byl juz spokoj wiec nie wiem juz sam co mi jest

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam dawno sie nie odzywalem dzisiaj bylem rano u babci i nic nie zapowiadalo tego co sie dzialo dalej siedzialem przy komputerze jakies 20minut nagle zaczolem zle widziec na oczy rozmazywalo mi sie wszystko nagle poczulem goraca wstalem i dalej zle widze zaczolem sie dusic i czasly mi sie rece odrazu kazalem dzwonic po pogotowie przyjechali i ekg dobre cisnienie dobre sprawdzil mi oczy dobre zabrali mnie i dali mi kroplowke z magnezem potasem i z innymi tam i tabletke na uspokojenie i nic do domu nie wiadoo co zdrowy jestem lekarka mowi ze bym do neurologa wrocil i ze to nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×