Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

W Libanie niegdyś była większość chrześcijańska ale wskutek różnych nacisków, dyskryminacji, wojen teraz islam dominuje znacząca, podobnie w Egipcie, Sudanie, Indonezji gdzie niegdyś bardzo liczni chrześcijanie, innowiercy zostali zepchnięci na margines.

 

-- 17 kwi 2012, 18:07 --

 

Muzułmanie są w europie gośćmi i powinni się dostosować przynajmniej jeśli chodzi o przestrzeganie norm, praw człowieka. Oni mogą se w europie budować meczety, głosić mowę nienawiści, usuwać z publicznych szkół wieprzowinę i święta chrześcijańskie a u nich natomiast w krajach muzułmańskich postawienie kościoła, ba zwykła konwersja religijna z islamu na inną religie jest nie możliwa(karalna śmiercią). Oni są skrajnie nietolerancyjny to czemu my mamy na wszystko im pozwalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto opcja , która popierają lewicujący forumowicze...

 

[videoyoutube=z7zta8ZtQDs&feature=related][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=sg72rIfLiuw&feature=related][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=YAX4xULdJXQ&feature=related][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=WltwZG5BduM&feature=related][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=RfKRIKPGsuA][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=TUtYAH5M22E&feature=related][/videoyoutube]

 

 

...........nie chce mi się z wami gadać........

Przez takich ja wy mój synek będzie we własnym kraju i na własnym kontynencie, prześladowanym białym, heteroseksualnym chrześcijaninem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wg mnie Breivik zasługuje na eliminację,jako zagrożenie dla ludzkiego życia, choćby nie wiem jakie pobudki, i inne poglądy nim kierowały, niema usprawiedliwienia dla tego co zrobił.

Żadnego.

Co do muzułmanizmu, moja opinia jest taka, że jest to chora wiara (Iran itp).

Mieć nadzieję iż ich kultura nigdy nie przeniesie się do nas (Europy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie mówię, że jesteś, natomiast twoje poglądy jakby nie patrzeć gryzą się z naszymi - co innego walka o tożsamość kulturową, zachowanie tradycji, poszanowanie przodków a co innego walka o czystość rasy, dyskryminacja całych mas społeczeństwa bez jakiegokolwiek powodu. To już raz się skończyło, jak skończyło - i nikomu się nie przysłużyło.....

Breivik był przeciwko rasizmowi, za homoseksualizmem i za Izraelem.

 

A Islam jako żywa, aktywna politycznie religia zła powinien być traktowany tak samo jak komunizm i nazizm.

 

Oto opcja , która popierają lewicujący forumowicze...

Jacy lewicujący? Przecież to są ci sami, którzy piszą o postawach roszczeniowych i świętych realiach rynku pracy.

 

Jak taki wielki kozak i zbawiciel Europy z niego to mógł nabić na pal jakiegoś terrorystę albo propagatora zła i nienawiści wobec białych, a nie mordować 16latków, którym poglądy jeszcze mogą się kilkanaście razy w życiu zmienić....

Albo raczej samych dorosłych polityków/dziennikarzy którzy są za niekontrolowaną imigracją. Co do zmieniania zdania to racja. Sam się spotkałem z sytuacją gdzie dorosły gość przyszedł na forum ze skrajnie poprawnymi politycznie poglądami a dwa lata później sam pisał o "mudslimach".

 

-- Wt kwi 17, 2012 7:30 pm --

 

ladywind, ale w Afryce mieszkają nie tylko muzułmanie...... muzułman i chrześcijan jest pół na pół.

W Polsce też mieszka sporo muzułmanów, nie przyjezdnych....

Nie łatwiej pisać, że muzułmańscy fundamentaliści albo fanatycy to poje*y ? Tak łatwiej niż obrażać całą społeczność ....bo w końcu wszystkie blondynki to tępaki, rude wredne, facet to świnia, katolicy to kłamcy i szowiniści ........

To samo można powiedzieć o Nazistach i Komunistach. Przecież nie wszyscy byli mordercami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.

Prawie rok temu, gdy było, o tym głośno miałem na głowie swoje problemy i nie interesowałem się takimi "bzdurami", tylko zasłyszałem, gdzieś info na ten temat.

Teraz, gdy znów głośno o sprawie, zaciekawiło mnie to.

Populista, skrajny prawicowiec, ultranacjonalista, anty-multikulturalista, jakieś porównania do PiS-u, LPR-u

Przypomina mi się, gdy w Święto Niepodległości poszczególne grupy w PL wyzywały się wzajemnie od faszystów, dlatego nic mi to nie mówi :bezradny:

Czy ktoś czytał jego manifest i mógłby streścić to w kilku punktach? O co mu chodziło?? Jakie zaproponował rozwiązanie dla Europy?

Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 podludzi :shock::shock:

 

Zrobił porządek z arabusami, te ścierwo chce zrobić z krajów europejskich kolejne emiraty.

 

ROTFL, jesteś głupszy niż myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, breivik był przeciwko rasizmowi??

W takim razie mówimy o dwóch innych osobach bo ja czytałam, że jego celem było wyeliminowanie wielokulturowości we własnym kraju.....

 

Dalej też nie rozumiem, czemu niektórzy łączą ten atak z nienawiścią tylko do muzułmanów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasizm a sprzeciw wobec wielokulturowości to dwie różne rzeczy można być czarnoskórym który znakomicie się wtopił w zachodnioeuropejską kulturę i respektować jej wartości i wtedy osoba przeciwna multikulturalizmowi nie będzie miała nic do zarzucenia takiej osobie a rasista owszem. Nie mam nic przeciwko czarnoskórym lekarzom, robotnikom ale jeśli przyjeżdżają do Europy żeby się rozmnażać i się z tego utrzymywać na koszt państwa to będę to zwalczać. A muzułmanie to zupełnie inna bajka dla nich wiara jest ponad wszystko i reszta spraw jest jej podległa więc zaakceptowanie naszej kultury bez odcięcia się od tej religii jest właściwie niemożliwe.

W British National Party jest paru hindusów i murzynów bo identyfikują się z państwem brytyjskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jest o kobietach oszpeconych przez muzułmanów, a dodam że dzieje się to na porządku dziennym, dzien w dzien:

W Polsce też dzień w dzień są pobicia i rozboje, i co z tego? To znaczy, że każdy Polak bije i napada?

Poza tym gratuluję Ci, że potrafisz oceniać zupełnie nieznaną Ci kulturę po takich śmieciowych źródłach informacji jakimi są papilot czy fakt...........ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, breivik był przeciwko rasizmowi??

W takim razie mówimy o dwóch innych osobach bo ja czytałam, że jego celem było wyeliminowanie wielokulturowości we własnym kraju.....

Rasa to nie kultura. Zresztą pisał o Wietnamczykach, Chińczykach i nie-Islamskich Afrykanach, że są niegroźni albo pożyteczni dla kraju bo się przystosowują i ciężko pracują. Tak samo pisał, że ma sympatie do Polaków.

Chyba u niego wielokulturowość znaczy raczej coś jak sprowadzanie ludzi z "kosmosu", z kręgu całkowicie odmiennych wartości.

 

A tu jest o kobietach oszpeconych przez muzułmanów, a dodam że dzieje się to na porządku dziennym, dzien w dzien:

W Polsce też dzień w dzień są pobicia i rozboje, i co z tego? To znaczy, że każdy Polak bije i napada?

Poza tym gratuluję Ci, że potrafisz oceniać zupełnie nieznaną Ci kulturę po takich śmieciowych źródłach informacji jakimi są papilot czy fakt...........ręce opadają

A czy Polacy wyznają religię która nakazuje bicie i napadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, nie nakazuje a robią to na porządku dziennym, jesli coś Ci sie nie podoba w tych stronach to zajrzyj na inne źródła anglojęzyczne a zapewniam, że tam też znajdziesz to co sie dzieje.

 

Poza tym kobietą nie jestes, nikt Cie kwasem nie polał wiec tkiwj sobie dalej w twym swoim małostkowym mysleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znacie fakty, wyliczenia matematyczne. Ładnie pokazuje je poniższe filmiki:

 

[videoyoutube=cLX8Il2MvvU][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=CgK0uz2I9Yc][/videoyoutube]

 

Proste. Breivik może sobie strzelać. Reforma emerytalna to tylko mały makijaż, który nie jest w stanie powstrzymać nadchodzących zmian. Europa będzie wielokulturowa - czy tego chcemy czy nie. Może się nam to podobać albo nie. Zamiast przygotowywać się na zmiany, które i tak nadejdą i czynić kroki w kierunku umacniania dialogu, możemy nadal zajmować się tym, że katastrofa samolotu, to był zamach, a i przy okazji głosować na tych, którzy chcą wskrzeszać tradycyjne polskie wartości, sanacyjne czy Bóg wie jeszcze jakie, sto, dwieście lat wstecz albo najlepiej tysiąc, do pierwszych Piastów, co w świetle zmian, o których traktują powyższe filmy z YT wygląda na krok w oczywiście niewłaściwym kierunku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko są uwarunkowania kuturowe a Polsce od wieków zyje grupa Tatarów, po drugiej wojnie bardzo zmniejszona i w dużej mierze przeniesiona na ziemie odzyskane, która wyznaje Islam i Ci ludzie również kobiety niczym sie nie roznią od Polaków.

Chodzą normalnie ubrani, faceci nie mają bród, kobiety zasłon na twarzy, nikt nikogo nie kamieniuje i nie polewa kwasem ,nawet rozwody biorą. Parę miesięcy temu widziałam fajny , ciekawy filmik o ich społeczności a dowiedziałam się o nich wiele lat temu czytając pewne czasopismo górskie.

Więc to bardziej kultura arabska niż religia muzułmańska .A większość ludzi mając jednak małą świadomość szczególnie ludzie w Polsce poddawani od małego silnej indoktrynacji religii chrześcijańskiej mówią o religii muzułmańskiej całkowicie myląc ją z kulturą arabską gdzie w dużej mierze jest ona owładnięta religią muzułmańską,ale nie tylko tą religią. Zresztą owa kultura ma wydźwięk również w społeczności czarnej i wiąże się z podporządkowaniem kobiety mężczyźnie dużo silniej niż w Europie i jej posiewem jest min. właśnie obrzezanie dziewczynek na dużym obszarze Afryki, wydawanie małych dziewczynek za mąż za dużo starszych facetów :twisted: itp.nie fajne praktyki jak jeszcze karanie kobiety za zdradę śmiercią, oblewanie kwasem etc.

Carlos Ty jesteś z wykształcenia socjologiem i powinieneś dawno na to zwrócić uwagę :twisted: .

Ach ta moja szczerość.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ma rodzic dzieci i służyć mężowi takie jest jej główne zadanie kulturach pierwotnych i mniej pierwotnych w islamie poniekąd też.

Kwasem polewa się nieposłuszne żony, córki siostry i dziewczynki które chcą się uczyć bo szkoła do rodzenia dzieci i słuchania męża potrzebna nie jest. Kobieta ma tylko znaczenie jako towar na sprzedaż- układane zamążpójście z przymusowym dziewictwem i jako reproduktor bez męża, ojca, rodziny nie ma prawa społecznego istnienia w islamie i wielu innych kulturach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w ogóle z tym Islamem? Tendencje demograficzne pokazują wyraźnie, że to może wcale nie islamizacja najbardziej nam grozi, ale hiunduizacja czy afrykanizacja. Ale tak, strach ma wielkie oczy, a ludzka skłonność do przesady i demonizowania "obcego" w takich stanach emocjonalnych rośnie bardzo szybko. A że zwyczaje muzułmanów nie pasują nam najbardziej...

Nie jest prawdą, że kraje islamskie stanowią monolit i że nie zachodzą w nich procesy okcydentalizacji kultury. Czy przyjadą muzułmanie czy hindusi czy Chińczycy po to, aby zarabiać na nasze emerytury będzie zależeć od tego, w których z tych części świata poziom życia i dobrobyt będą rosły najwolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bośni i Albanii jest wielu muzułmanów w Albanii nawet większość a będąc tam widziałem tam śladowe ilości zaburczonych kobiet( dużo mniej niż w metropoliach zach europy) większość młodych chodziło w mocnym makijażu i w seksownych odsłaniających ciało ubraniach. To chyba były dobrotliwe skutki lat komunizmu i to że ominęła je fala xx- wiecznego islamskiego fundamentalizmu religijnego ale podobno się to już tam zmienia bractwo muzułmańskie i wahhabici śpiący na petrodolarach już pewnie tam działają na rzecz "prawdziwego islamu" tak jak to uczyniły już na dużym obszarze Afryki gdzie pod płaszczykiem szpitali, pomocy humanitarnej i szkół koranicznych wpajają swoje chore ideologię. Polecam ksiązke Hirsi Ali "niewierna" która to dokładnie opisuje jak działają te saudyjskie bractwa muzułmańskie w Somalii, Tanzanii i Kenii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarzombek,

to z Islamemm , że jest nas najbliżęj i wojny kulturowe z krajami arabskimi trwają od początku powstania islamu, jakies krucjaty do ziemi świętej w imię obrony prawdziwej wiary, Turcy pod Wiedniem itp. sprawy przez co jest to wbite w umysły Europejczyków dużo mocniej niż odmienność, która jest daleko

 

-- 17 kwi 2012, 19:51 --

 

u nas tez sa tacy co jakby mogli to z checia by wprowadzili fundamentalizm katolicki, na szczescie jestesmy w UE i mam to utrudnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×