Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat wyspy brytyjskie to znam z autopsji i i wiem jak tam wygląda w Londynie to gdyby nie Polacy to w niektórych dzielnicach byś białego nie uświadczył. Mieszkając tam zauważyłem taką prawidłowość że np czarni którzy są tam od niedawna przyjechali z Afryki są ok pracują są spokojni natomiast ci którzy już długą siedzą są często już którymś pokoleniem to zwykle lenie, przestępcy, handlarze narkotyków, wulgarni i z postawą skrajnie roszczeniową widać że polityka asymilacji totalnie nie działa.

Ja już tego pewnie nie dożyje ale za 50 lat Europa może stać się kalifatem i wszyscy będą musieli przymusowo wyznawać islam i wcale nie musi dojść do wojen muzułmanie mogą to zrobić wygrywając w wyborach a później zlikwidować demokracje zastępując ją islamską teokracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę.

Synek ogłada właśnie Pana Robótkę na brytyjskim kanale Cbeebies.......

Oprócz Pana Robótki w studio, na 5 dzieci - 5 to małe czarnuchy.........z gangsterskimi niczym Młodzi Gniewni fryzurkami.

To zaczyna być surrealizm

Tym się kończy lewactwo i poprawnośc polityczna.

Oglądając ten program, mój synek powinien się teraz czuć DYSKRYMINOWANY ZE WZGLĘDU NA BIAŁY KOLOR SKÓRY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyraźnie nadreprezentują czarnych w tych programach. W rzeczywistości czarni stanowią ok 3% mieszkańców W.Brytanii choć w Londynie patrząc na ulice to co 3-ci to czarny a w niektórych dzielnicach to białego ciężko oświadczyć. Dziwie się że tam nie było jakiejś malutkiej muzułmanki w chuście ale może religia im nie pozwala im na występowanie w takim programie.

Intel ciesz się że jeszcze w tych programach nie edukują seksualnie tych dzieciaczków bo rząd brytyjski za labourzystów miał takie plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breivik jest tak samo niepoczytalny jak piewcy multikulturalizmu, tylko czemu ich nie wsadzają do psychiatryków.

Nie wsadzają ich do psychiatryków bo nie strzelają kulami dum-dum do dzieciarni i turystów uśmiechając się głupkowato.

 

Gość który zamordował Pima Fortuyna był podejżany o chorobę psychiczną, nawet posiedział pod obserwacją w psychiatryku zanim go wsadzili do więzienia.

 

Zresztą pewnie większość z nich już się leczy psychiatrycznie. Nie zdziwiłbym się gdyby większość polityków była na prochach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do polityków popierających multikulturalizm to są oni po prostu bezgranicznie głupi, naiwni, ślepi . Jeszcze nie doszło do nich że asymilacja przybyszów z Afryki czy państw islamskich jest nierealna bo wywodzą się oni z totalnie innej kultury. Po co mają się asymilować jak państwo im daje benefity i mogą żyć na poziomie nie osiągalnym w swoich byłych krajach nie pracując. Dodatkowo są wypaczeni przez religie i plemienną mentalność a Europejczyków uważają za naiwniaków z których należy wydoić kasę a jak coś im się nie podoba to wszczynają rozróby bo rozpieszczeni uważają że wszystko im wolno i należy z racji odmiennego koloru skóry, religii. Ja osobiście najchętniej bym koran umieścił ja na liście książek zakazanych jak Mein Kampf a tych wszystkich imamów powsadzał do więzienia albo wysłał z powrotem do kraju islamskich jak im się nie podoba. Islam należy zdelegalizować jak faszyzm bo jest nawet gorszy. Niech se swoją religie wyznają u siebie a nie w Europie bo ona jest sprzeczna z wszelkimi normami cywilizacji zachodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel ciesz się że jeszcze w tych programach nie edukują seksualnie tych dzieciaczków bo rząd brytyjski za labourzystów miał takie plany.

 

Boże uchowaj !!

Widząc do czego lewactwo zmierza nie zdziwiłbym się gdyby w tym programie czarne dziewuszki całowały by się wzajemnie podobnie jak chłopcy między sobą.

W ramach zaszczepiania "tolerancji" dla mniejszości seksualnych ( czytaj zboczeńców ) oraz mniejszości narodowych ( czytaj kolorowych ) u dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel ciesz się że jeszcze w tych programach nie edukują seksualnie tych dzieciaczków bo rząd brytyjski za labourzystów miał takie plany.

 

Boże uchowaj !!

Widząc do czego lewactwo zmierza nie zdziwiłbym się gdyby w tym programie czarne dziewuszki całowały by się wzajemnie podobnie jak chłopcy między sobą.

W ramach zaszczepiania "tolerancji" dla mniejszości seksualnych ( czytaj zboczeńców ) oraz mniejszości narodowych ( czytaj kolorowych ) u dzieci

To raczej nierealne bo czarni i muzułmanie generalnie nie nawiedzą homoseksualistów. Ale jeszcze bardziej odzwierciedla głupotę i hipokryzję lewactwa która kocha homoseksualistów i kolorowych którzy uważają że homoseksualizm powinno się karać śmiercią. To samo jest z prawami kobiet które muzułmanie negują a lewactwo ma na swoich sztandarach.

 

-- 23 gru 2011, 13:10 --

 

Co ciekawe dwóch holenderskich polityków i artystów którzy zginęli przez to że wypowiadali się krytycznie o imigrantach i islamie Theo van Gogh i Pim Fortuyn było zadeklarowanymi gejami, liberałami czy nawet lewicowcami odrzuconymi przez establishment tych frakcji. Także wg mnie tolerancja dla odmienności seksualnej nie ma nic wspólnego z tolerancją dla chorego multikulturalizmu, wręcz są sprzeczne.

W Polsce poglądy mają osoby skupione wokół portalu racjonalista gdzie ateizm, pro homoseksualizm łączy się z silnym antyislamizmem i obroną wartości europejskiego oświecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do polityków popierających multikulturalizm to są oni po prostu bezgranicznie głupi, naiwni, ślepi . Jeszcze nie doszło do nich że asymilacja przybyszów z Afryki czy państw islamskich jest nierealna bo wywodzą się oni z totalnie innej kultury. Po co mają się asymilować jak państwo im daje benefity i mogą żyć na poziomie nie osiągalnym w swoich byłych krajach nie pracując. Dodatkowo są wypaczeni przez religie i plemienną mentalność a Europejczyków uważają za naiwniaków z których należy wydoić kasę a jak coś im się nie podoba to wszczynają rozróby bo rozpieszczeni uważają że wszystko im wolno i należy z racji odmiennego koloru skóry, religii. Ja osobiście najchętniej bym koran umieścił ja na liście książek zakazanych jak Mein Kampf a tych wszystkich imamów powsadzał do więzienia albo wysłał z powrotem do kraju islamskich jak im się nie podoba. Islam należy zdelegalizować jak faszyzm bo jest nawet gorszy. Niech se swoją religie wyznają u siebie a nie w Europie bo ona jest sprzeczna z wszelkimi normami cywilizacji zachodniej.

Też ostatnio o tym myślałem. Ktoś by się pluł, że się narusza wolność wyznania, ale przecież Komunizm, Nazizm i Faszyzm to też religie, tyle, że ateistyczne/pogańskie a je zakazali.

 

Do tego jak byłem w Londynie to widziałem pisma dla czarnych. Przecierz to jest czysty rasizm że robią pisemka rasowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islam ma więcej wspólnego z ideologią polityczno- społeczną niż religią rozumianą na sposób europejski, ogarnia i reguluje życie w każdym aspekcie od tego co i kiedy jeść, co ubierać do prawa karnego. Nie ma tam podziału na sacrum i profanum wszystko jest przesiąknięte religią czego Europejczycy w ogóle nie rozumieją i liczą błędnie na ich zeświecczenie.

Ciągle mówi się o rasizmie białych względem innych ras ale rzadko się słyszy o odwrotnej sytuacji a przecież też występuje i to wcale nie marginalnie w Londynie są kluby dla czarnych gdzie dla białego może być niebezpiecznie z racji koloru skóry odwrotnej sytuacji raczej nie ma chyba że w tzw podziemiu. Sam mieszkałem niedaleko takiego klubu dla czarnych i tam kilkakrotnie w ciągu roku dochodziło do zabójstw(czarni zabijali czarnych porachunki gangów) i ogólnie to 80% przestępstw z użyciem broni w UK popełniają czarni a stanowią tylko kilka % ludności i jak tu nie być rasistą i czy to rasizm czy raczej tylko interpretacja statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w USA był przepis , że na przykład w straży pożarnej ileś tam % kadry stanowić musza kolorowi.

I co ? To patologiczny przepis.

Biały strażak-kandydat pomimo celującego zdania testów kwalifikacyjnych nie zostawał przyjęty, bo na jego miejsce zgodnie z prawem należało przyjąc kolorowego matoła, żeby procentowość się zgadzała.

Czyż to nie jest rasizm wobec Białego w tym przypadku??

Nie dostał pracy ze względu na kolor skóry.

Absurd!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel to samo dotyczy uczelni w USA gdzie przyjmuje się czarnych półanalfabetów tylko dlatego że są czarni. Rozumiem że rządy chcą czarnym wynagrodzić lata dyskryminacji i niewolnictwa tylko to jest dyskryminacja białych i faworyzacja kolorowych a nie równouprawnienie. W stanach ponad połowa więźniów to czarni a stanowią tylko 12 % społeczeństwa, rząd nie myśli że jak ich wykształci to będą żyli uczciwe zarabiając ale to nie jest uczciwe wobec białych i nie dziwię się że wciąż działają tam organizacje typu klux klan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islam ma więcej wspólnego z ideologią polityczno- społeczną niż religią rozumianą na sposób europejski, ogarnia i reguluje życie w każdym aspekcie od tego co i kiedy jeść, co ubierać do prawa karnego. Nie ma tam podziału na sacrum i profanum wszystko jest przesiąknięte religią czego Europejczycy w ogóle nie rozumieją i liczą błędnie na ich zeświecczenie.

Ciągle mówi się o rasizmie białych względem innych ras ale rzadko się słyszy o odwrotnej sytuacji a przecież też występuje i to wcale nie marginalnie w Londynie są kluby dla czarnych gdzie dla białego może być niebezpiecznie z racji koloru skóry odwrotnej sytuacji raczej nie ma chyba że w tzw podziemiu. Sam mieszkałem niedaleko takiego klubu dla czarnych i tam kilkakrotnie w ciągu roku dochodziło do zabójstw(czarni zabijali czarnych porachunki gangów) i ogólnie to 80% przestępstw z użyciem broni w UK popełniają czarni a stanowią tylko kilka % ludności i jak tu nie być rasistą i czy to rasizm czy raczej tylko interpretacja statystyk.

Rasizm to założenie, że ktoś innego koloru skóry musi być inny albo wręcz gorszy. Jak istnieją całe subkultury i kultury oparte na rasie wmawiające dzieciarni, że powinna się zachowywać tak a nie inaczej z tego powodu że mają jakiś kolor skóry i dziwnym trafem te kultury/subkultury uczą, że osoby o innym kolorze skóry są złe i że bycie dobrym to handel narkotykami i zabijanie policjantów, to nie dziw, że dużo osób wychowanych na takiej kulturze staje się brutalnymi przestępcami.

 

To wszystko powinno być traktowane tak samo jak ku-klux-klan, neonaziści czy inne tego typu organizacje a nie promowane w MTV.

 

Zresztą u nas promują to samo, tyle, że subkultur jest dużo więcej i tego typu rzeczy nie są utożsamiane z byciem Polakiem:

http://www.youtube.com/watch?v=qrpD0WyAe8c

Ale i tak zawsze się znajduje dzieciarnia która się na to łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie lubię hip- hopu i całej tej subkultury zwłaszcza w wydaniu afroamerykańskim i ich europejskich naśladowców. Jak widzę tych ludzi ich łańcuchy na szyi, ubiór i to w jaki sposób się wysławiają, zachowują czy to w polskim czy angielskim,amerykańskim wydaniu to niedobrze mi się robi. Tym ludziom zależy na łatwej kasie i dziewczynach, bójkach, nienawiści do policji i ten styl jest promowany dodatkowo w mediach i małpowany przez idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 1/3 chłopaków z klasy z podstawówki sobie wykoleiła życie przez ten syf. Kilku wylądowało w kryminale.

Ogólnie rzecz biorąc, to jeszcze z 7 lat temu, to przy debatach na temat syfu i przestępczości to nie mówiło się o "czarnych" (bo większość ludzi siedziała w Polsce) tylko po prostu robił się masywny flamewar metal vs hip-hop.

 

Jak dla mnie to głównym problemem jest Islam (jako religia i kultura zła), Hip-Hop (jako kultura zła) i zacofanie. Dodawanie rasy do dyskusji jest kontrproduktywne i tylko szkodzi sprawie (tzn. poza kwestią rasizmu i wszelkich affirmative action).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak islam nie ma nic wspólnego z rasizmem, muzułmanami są należący do rasy białych Arabowie, Persowie, czarnoskórzy Somalijczycy czy skośnoocy Indonezyjczycy. Ale gdy wypowiesz jakieś krytycznie zdanie w debatach publicznych o muzułmanach oskarżają cię o rasizm co zupełnie jest bezpodstawne a działa. A Islamu nie określił bym jako emanacji zła to po prostu zupełnie inna kultura która nie przeszła żadnej ewolucji od VII wieku i wyrazem 7- wiecznej kultury plemiennej ludów pasterskich bliskiego wschodu, która nijak jak się ma do dzisiejszego świata. To jakby przenieść żywcem naszych przodków ze wczesnego średniowiecza i pozwolić aby ich barbarzyńskie obyczaje, skłonność do agresji, dyskryminacja kobiet i inności zostały się dominujące.

Do tego dziś zwycięża Islam radykalny promowany przez saudyjskich wahabitów czerpiących kasę ze złóż ropy którzy narzucają go innym muzułmanom przez media, siec meczetów i szkół. Dzisiejszy muzułmanie są dużo radykalniejsi niż 50 lat temu właśnie przez wahabitów i inne ultrakonserwatywne bractwa. Czytałem książki w którym ludzie nie będący ileś lat na bliskim wschodzie, Afryce wracając nie mogą nadziwić jak sfundamentalizowała się ta ludność a mniejszości chrześcijańskie czy inne zostały wytępione. Ogólnie to skomplikowany i długi temat a polityczna poprawny świat ciągle gada o tym że islam to pokój i inne bzdety nie wiem czy to z głupoty czy czy są przekupieni lub boją się Saudyjczyków i cen ropy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak islam nie ma nic wspólnego z rasizmem, muzułmanami są należący do rasy białych Arabowie, Persowie, czarnoskórzy Somalijczycy czy skośnoocy Indonezyjczycy. Ale gdy wypowiesz jakieś krytycznie zdanie w debatach publicznych o muzułmanach oskarżają cię o rasizm co zupełnie jest bezpodstawne a działa.

Jak Ja nienawidzę tego rodzaju manipulacji... Nie mogą znaleźć niewłaściwości czegoś, więc zaczynają to nazywać nazwą czegoś innego co jest niewłaściwe a bardzo się różni od tego czegoś.

 

A Islamu nie określił bym jako emanacji zła to po prostu zupełnie inna kultura która nie przeszła żadnej ewolucji od VII wieku i wyrazem 7- wiecznej kultury plemiennej ludów pasterskich bliskiego wschodu, która nijak jak się ma do dzisiejszego świata. To jakby przenieść żywcem naszych przodków ze wczesnego średniowiecza i pozwolić aby ich barbarzyńskie obyczaje, skłonność do agresji, dyskryminacja kobiet i inności zostały się dominujące.

Na jedno wychodzi.

 

Do tego dziś zwycięża Islam radykalny promowany przez saudyjskich wahabitów czerpiących kasę ze złóż ropy którzy narzucają go innym muzułmanom przez media, siec meczetów i szkół. Dzisiejszy muzułmanie są dużo radykalniejsi niż 50 lat temu właśnie przez wahabitów i inne ultrakonserwatywne bractwa. Czytałem książki w którym ludzie nie będący ileś lat na bliskim wschodzie, Afryce wracając nie mogą nadziwić jak sfundamentalizowała się ta ludność a mniejszości chrześcijańskie czy inne zostały wytępione. Ogólnie to skomplikowany i długi temat a polityczna poprawny świat ciągle gada o tym że islam to pokój i inne bzdety nie wiem czy to z głupoty czy czy są przekupieni lub boją się Saudyjczyków i cen ropy.

Wychodzi na to, że właśnie przechodzą swoją reformację.

 

Pewnie tak mówią bo mają kontakty głównie z politycznie poprawnymi muzułmanami. Chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo. Ktoś na codzień może wydawać się normalny a potem jak zaczyna wypowiadać swoje opinie na różne specyficzne tematy okazuje się być jak z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuściński kiedyś pisał że istnieją 2 islamy jeden dosyć łagodny, tolerancyjny związany z wybrzeżami, portami gdzie od zawsze dochodziło do wymiany handlowej i przewijali się różni ludzie, prądy, myśli z całego świata. I drugi konserwatywny, nietolerancyjny islam surowej pustyni i ten islam dziś zwycięża bo ma poparcie w pieniądzach z kopalin.

Dziś wigilia, dzień radości ale warto sobie uzmysłowić że w niektórych szkołach czy zakładach pracy w zach. Europie strojenie choinki, ogólnie cała ta świąteczna otoczka jest nie mile widziana, czy wręcz zakazana bo muzułmanie i inne mniejszości uważają że to ich dyskryminuje.

Ja nie jestem wierzący ale boże narodzenie to element tradycji, kultury europejskiej, frajda dla dzieci a polityczna poprawna elita śmie się temu przeciwstawiać żeby zrobić dobrze mniejszością w imię jakiejś bzdurnej ideologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednego.

Mianowicie tego, że jeżeli za 20-30 lat będę chciał starośc spędzać w kulturze europejskiej, to będę musiał zamieszkać w Rosji, jako jedynym kraju,który skutecznie opiera się mniejszościom i szybko pokazuje im właściwe miejsce w szeregu........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rząd Rosji i ogólnie Rosjanie są zdecydowanie krytycznie nastawieni do wszelkich mniejszości i pokazują im miejsca w szeregu ale demografia plus migracje z byłych radzieckich republik sprawia że przybywa tam ich z roku na rok. Rosjanie bardzo słabo się rozmnażają krótko żyją bo dużo piją a imigranci z państw Kaukazu i Azji środkowej szybko się mnożą. Choć nie wyobrażam sobie żeby ludzie pokroju Putina mieli im dawać jakieś specjalne prawa, oni tam zawsze będą trzymani twardą ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja ma ten minus, że jest pełna Rosjan.

 

Hehehehehehehehe.

Ale lepsze to niż agresywne czarnuchy, ekspansywni islamiści i medialnie narzucający się homoseksualiści ( zauważcie że nie piszę "pedały " . Uważam , że kazdy ma prawo do odmienności, lecz to prawo powinien realizować W SWOIM DOMU, NIE CZYNIĄC KRZYWDY INNYM. Dlaczego ci co "dmuchają" gumowe lale z sexshopu nie wychodzą na ulice celem demonstrowania swej "normalności " poprzez publiczne "dmuchanie" wybranek swego życia? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy politolodzy, antropolodzy zaliczają Rosję do kultury azjatyckiej czy też prawosławnej gdzie takie coś jak demokracja, czy liberalizm społeczny nie ma racji bytu. Tam zawsze panowały rządy silnej ręki (carat, komunizm i teraz Putin) w której szary obywatel nie miał wiele do powiedzenia ale może to spowoduje że Rosja przetrwa i oprze się inwazji politycznej poprawności i imigracji. Wystarczy spojrzeć tylko na rządzone totalitarnie Chiny które niedługo przejmą role hegemona na świecie po USA nie mówiąc już o słabej dającej się okradać z każdej strony Europie którą niszczy chora tolerancja i dobrobyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.

Prawie rok temu, gdy było, o tym głośno miałem na głowie swoje problemy i nie interesowałem się takimi "bzdurami", tylko zasłyszałem, gdzieś info na ten temat.

Teraz, gdy znów głośno o sprawie, zaciekawiło mnie to.

Populista, skrajny prawicowiec, ultranacjonalista, anty-multikulturalista, jakieś porównania do PiS-u, LPR-u

Przypomina mi się, gdy w Święto Niepodległości poszczególne grupy w PL wyzywały się wzajemnie od faszystów, dlatego nic mi to nie mówi :bezradny:

Czy ktoś czytał jego manifest i mógłby streścić to w kilku punktach? O co mu chodziło?? Jakie zaproponował rozwiązanie dla Europy?

Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 ludzi :shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.

Prawie rok temu, gdy było, o tym głośno miałem na głowie swoje problemy i nie interesowałem się takimi "bzdurami", tylko zasłyszałem, gdzieś info na ten temat.

Teraz, gdy znów głośno o sprawie, zaciekawiło mnie to.

Populista, skrajny prawicowiec, ultranacjonalista, anty-multikulturalista, jakieś porównania do PiS-u, LPR-u

Przypomina mi się, gdy w Święto Niepodległości poszczególne grupy w PL wyzywały się wzajemnie od faszystów, dlatego nic mi to nie mówi :bezradny:

Czy ktoś czytał jego manifest i mógłby streścić to w kilku punktach? O co mu chodziło?? Jakie zaproponował rozwiązanie dla Europy?

Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 podludzi :shock::shock:

 

Zrobił porządek z arabusami, te ścierwo chce zrobić z krajów europejskich kolejne emiraty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×