Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mataforgana, przecież jestem w ich wieku, więc dlaczego nie jestem bezmózgim pustakiem? Czasem wolałabym być tą piękną idiotką, która ma multum przyjaciółek, niż kimś, kto się uczy i nie ma do kogo odezwać.

Co mi po nauce, skoro jestem z biednej rodziny, nie mam znajomości ani talentów, a to jest najważniejsze... :roll: Mogłabym być malutkim dzieckiem. Takim jeszcze sprzed przedszkola. Bo tam też nie było kolorowo... :evil:

 

-- 10 mar 2012, 21:50 --

 

kornelia_lilia, nieciekawie. Witaj ;)

ninja, dziś jechałam sama, więc mogłam sobie poryczeć od razu w drodze powrotnej. Zawsze jakiś pozytyw :lol: Za dwa tygodnie są kolejne zajęcia, ale nie wiem czy pojadę. Więc jeśli bym nie pojechała, dopiero w maju miałabym podróż z dzieckiem lekarza, które uważa mnie za plebs :smile:

nooo, dzień brzydki, pogoda okropna :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, jaka to praca?

Vett, byłabyś bezwartościowa. A takie ,,piękne idiotki" zrozumieją może kiedyś (z naciskiem na może), jak wiele czasu zmarnowały, ale wtedy prawdopodobnie będzie już za późno, zmarnują sobie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, W myśl starego prawidła "uroda przeminie, umysł i wiedza zostanie" ;).

Mataforgana, Jak na ironię losu - sklep internetowy, gdzie przygotowuje do wysyłki pierdoły do paznokci :<, esencja większości "pustaków" :mrgreen: Wylądowałem w tak dziwnym miejscu, bo to biznes który rozpoczęła moja matka.

Uwaga, nie uważam że każda dziewczyna która robi sobie robi pazury to "pustak" :< to oceniam na podstawie zachowania takiej osoby.

kornelia_lilia, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, w gimnazjum byłam nielubiana. Uczyłam się dobrze, ale nie przez to miałam problemy. Miałam kilku dobrych znajomych, a z większością dziewczyn bardzo często się kłóciłam. Przez to miałam problemy u wychowawczyni, dyrektora, ale nie kryłam swojego zdania, a np. jedna z nich się popłakała, brała wychowawczynię na litość i dlatego zawsze ja wychodziłam na tę najgorszą.

Zobaczysz, zmienisz szkołę, otoczenie i wszystko będzie wyglądało inaczej.

 

-- 10 mar 2012, 23:06 --

 

arhol, żadna praca nie hańbi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Ale wk**wia,gdy po dniu roboty świece się jak odpustowa kula dyskotekowa :mrgreen: .

Dodatkowo mój szef, (facet mojej matki) Jest wyjątkowo wrednym trujdupem :mrgreen: , ale cóż zrobić,trzeba to znieść : D.

Lepsze to niż wory z betonem,czy noszenie pustaków, za takie same, psie pieniądze : D.

Vett, Wg mnie też zmieni się na lepsze,zresztą nie wiem, zawsze potrafiłem się mniej więcej do społeczeństwa szkolnego przystosować, i nikt się mnie nie czepiał, choć i takie "mózgi" się zdarzały, pozostawało "srać" na nich ot co.

Jednak w LO,ludzie trochę mądrzeją :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, szefa nie lubi się z reguły :P Ja póki co chciałabym załatwić sobie jakąś robotę na wakacje, ale czas pokaże jak wyjdzie.

Teraz w liceum jestem i rzeczywiście zupełnie inny świat, inni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, :mrgreen: , a ja bym chciał być w zgodzie ze wszystkimi, ale nie każdemu dogodzisz : D, cóż, nie będę się zmieniał dla 1 osoby,której zdanie mi lata koło życi : D.

Powodzenia, obyś coś znalazła, choć niestety ciężko o pracę w dzisiejszych czasach...

Mirabeleee, Cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, Widać panowie oczu nie mają : D.

 

Zresztą, to samo u mnie, zainteresowanie Pań - żadne :mrgreen: , ale cóż zrobić, zazwyczaj wyglądam jak łachman, markocze pod nosem, i nie jestem za bardzo przystojny : D, cóż zrobić, jakoś trzeba z tym żyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrcella, Będzie lepiej.

Mataforgana, Mirabeleee, Hahah, nie wierzę :D, ktoś taki jak ja nie może podobać się kobietom : D, zdaje sobie z tego sprawę, fajnie to wyglądają np Dysphorpian, czy Thazek, ale ja :mrgreen: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×