Skocz do zawartości
Nerwica.com

Border.


missgrabelinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem Anna, mam 22 lata, borderline i bulimię.

 

Moja przygoda z leczeniem zaczęła się w 2010 r. kiedy to byłam psychicznie wykończona przez szefową. Najpierw powiedzieli mi, że mam nerwicę, później depresję. W końcu gdy trafiłam do zamkniętego zdiagnozowali mi bordera. Szczęście w nieszczęściu.

Na dzień dzisiejszy, choc niewiele czasu minęło, wiem o sobie wiele i coraz więcej. Choc czasem się zastanawiam czy lepiej nie wiedziec... To co kiedyś wydawało się byc rzeczą normalną teraz jest oczywiste... Na terapii grupowej okazało się, że mam bulimię. W sumie z tym się nie godzę i na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru walczyc z czymś co według mnie nie istnieje.

Cóż... Zawsze chętnie służę pomocą innym, więc chętnie pomogę, doradzę, wesprę na miarę moich możliwości i dzięki mojej wiedzy.

Pozdrawiam, A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

missgrabelinka, witaj na forum ;)

też mam borderline i też bulimię, mam 23 l.

Słuchaj, ponad 5 lat temu jak mi zdiagnozowali bulimię, też uważałam, że nie będę sie leczyć, bo jestem zdrowa... :/ A tak nie było, a choróbsko się rozwinęło. Więc przemyśl swoją diagnozę dobrze, im szybciej zaczniesz leczenie, tym lepiej... No ale... to Ty musisz chcieć...

trzymaj się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×