Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, no raczej nie plakac :mrgreen:

 

ja sobie wkrecalam, ze moge sie uzaleznic, bo moj brat ma problemy z alkoholem, wiec doszlam do wniosku, ze i ja w przyszlosci moge miec,wiec pilam z glowa.

 

-- 19 lut 2012, 21:39 --

 

Abstrakcja, dobry wieczor, co u Ciebie slychac? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, pić.Piję do czasu, aż nie jestem za bardzo pod wpływem jak coś mnie bierze-kończę.Moje porcje to nawet nie 200 ml piwa,mała lampka wina,wódki zero.Może fajnie by było zaszaleć,ale jest we mnie blokada. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, Bardziej to pomaga niźli przeszkadza, alkohol nie jest zbyt dobrym... nie wiem czym, sam rzadko piję, jeżeli już symbolicznie, ale też nie mam oporów na "chlanie"... (oczywiście raz na jakiś czas - pare miesięcy,rok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, tez kiedyś nie miałam,od czterech lat dopiero mam tą "blokadę",kiedyś byłam dumna z tego,że nie pije,a teraz chciałabym "wyluzować" a nie potrafię

 

slow motion, mi się "robi nie dobrze" jak widzę moich bliskich,a ktoś obcy czasem bywa i zabawny.

 

arhol, tak bym chciała mieć,ale najbardziej chciałabym umieć po prostu się wyluzować,na trzeźwo,w towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pić trzeba umić :P ja się czasami rozpędzam za bardzo, a skutki są opłakane :oops: ale grzecznie też potrafię ;)

 

Chyba sobie poczytam, skoro od paru dni mam zdolność koncentracji :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×