Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, no to dokładnie jak ja.Odzwyczajam się od tabletek ziołowych na noc, bo wiecznie nie mogę ich brać. Wczoraj ładnie było, ale trzeba się ubierać, tym bardziej jak się jest takim podatnym na wszelkie wirusy.

Herbatka z borówkami, nigdy nie piłam, ale brzmi smacznie :smile:

 

Thazek, Hejka ;)

 

Wie ktokolwiek co z Lukrecja28?

 

-- 21 lut 2012, 09:57 --

 

carmen1988, opowiadaj co się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, slow motion, zajechałam na izbę przyjęć, czekanie na wejście do lekarza, rentgen, powrót do kolejki, neurochirurg- badanie ogólne, ekg, pobranie krwi- wysłanie na urazówkę, decyzja przyjmujemy do szpitala, w międzyczasie mdłości, wymioty, ledwo głową ruszałam, a raczej szyją, przyszedł cham - ordynator chirurgii, spytał się mnie, który mamy rok, uznał, że skoro wiem, to nic mi nie jest i odesłali mnie do domu z adnotacją, że mam prowadzić oszczędny tryb życia i odpoczywać - śmiech na sali, mieli mi zrobić tk głowy ale chirurg uznał, że to niepotrzebne skoro jestem świadoma, w którym roku żyje. to by było na tyle w sumie. szyja dalej napieprza, głowa mniej, a dzisiaj jazda przez pół miasta do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, slow motion, zajechałam na izbę przyjęć, czekanie na wejście do lekarza, rentgen, powrót do kolejki, neurochirurg- badanie ogólne, ekg, pobranie krwi- wysłanie na urazówkę, decyzja przyjmujemy do szpitala, w międzyczasie mdłości, wymioty, ledwo głową ruszałam, a raczej szyją, przyszedł cham - ordynator chirurgii, spytał się mnie, który mamy rok, uznał, że skoro wiem, to nic mi nie jest i odesłali mnie do domu z adnotacją, że mam prowadzić oszczędny tryb życia i odpoczywać - śmiech na sali, mieli mi zrobić tk głowy ale chirurg uznał, że to niepotrzebne skoro jestem świadoma, w którym roku żyje. to by było na tyle w sumie. szyja dalej napieprza, głowa mniej, a dzisiaj jazda przez pół miasta do psychiatry.

 

ot nasza cudowna służba zdrowia. Pensje im podwyższyć! za mało zarabiają! rzygać się chcę.

a dziś jak się czujesz? uważaj, bo ślizgawica w dalszym ciągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat temu byłam 3 razy przyjmowana do szpitala i 3 razy odsyłana tego samego dnia do domu, ponieważ nie mieli specjalistycznej płytki do wykonania operacji kolana. Dodam, ze na jedną operację czekałam około pół roku.

Straciłam przez to nie tylko zdrowie, ale i nerwy!

 

-- 21 lut 2012, 10:17 --

 

carmen1988, Może te leki, które obecnie przyjmujesz CI nie służą? Powiedz dzisiaj psychiatrze o wszystkim. Mnie też zmienił ostatnio lek i muszę przyznać, że po tym jest lepiej, ale to też zależy od dnia... Chodzisz na jakieś terapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988,jak dla mnie skandal!tak jak była ta akcja z chłopcem, który przestał oddychac po biegunkach i wymiotach. A rodzice byli z nim 2 razy u lekarza. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Ja aktualnie od 3 miesiecy czekam na wyjecie płytki i śrub z kolana, bo niestety moje ciało nie toleruje tytanu i boli w niektórych sytuacjach, ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać, bo nie ma miejsc w szpitalu :bezradny: żyyyycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×