Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zapraszam


ł

Rekomendowane odpowiedzi

wiec ktos zainteresowany neurotycznym zwiazkiem, wie gdzie szukac ;)

innge czy uwazasz ze neurotycy sa skazani na samotnosc? dziwne to co piszesz..........

 

olka,

absolutnie nie ;) sama jestem tego przykladem 8)

 

ale nie widze powodu, zeby krytykowac inne fora, zwlaszcza ukierunkowane (np. randkowe) ;)

 

wydaje mi sie, ze powinno ich powstawac cale mnostwo (jezeli jest takie spoleczne zapotrzebowanie), wtedy kazdy mialby mozliwosc wybrac wirtualna spolecznosc, w ktorej najlepiej sie czuje, jest akceptowany wraz ze wszystkimi swoimi przypadlosciami, i chce tam po prostu byc, kiedy ma potrzebe lub ochote ;)

 

tak po prostu i zwyczajnie :D

 

w moich wypowiedziach nie ma zadnych podtekstow... przykro mi, ze negatywnie ja zinterpretowalas :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zabrzmiało jak krytyka pod adresem takich zwiazków i byłam gotowa do dyskusji na ten temat, bo ja i moj facet tworzymy taka własnie pare:) Innge nie doszukuje sie podtekstów w Twoich wypowiedziach, a dyskutowac lubie:)

.........tak mi teraz przyszło do głowy- czy ja moge mowić, ze nadal mam fobie społeczna? albo czy moge dalej mowic ze oboje mamy nerwice, gdybysmy udali sie teraz do lekarza z pewności nie postawiłby nam takiej diagnozy...... na razie sie jescze boje, ale juz nie długo z pewnoscia bede mowic w czasie przeszłym.......

A nie zmienia to faktu, ze zwiazek z poczatkujacym nerwicowcem jest trudny!

a jesli chodzi o inne fora....nie mam nic przeciwko, ale to nie jest własciwe miejsce do tej reklamy.......

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuń by się uśmiał:))))) Do tego na tym wspaniałym forum jest jeden Pablo, więc jak rozumiem powinny się do niego zgłaszać znerwicowane dziewoje w celu bliższej znajomości.. w sumie wygodne. Każdy może sobie założyć cuuuś takiego i czekać kto się zgłosi hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zabrzmiało jak krytyka pod adresem takich zwiazków i byłam gotowa do dyskusji na ten temat, bo ja i moj facet tworzymy taka własnie pare:) Innge nie doszukuje sie podtekstów w Twoich wypowiedziach, a dyskutowac lubie:)

.........tak mi teraz przyszło do głowy- czy ja moge mowić, ze nadal mam fobie społeczna? albo czy moge dalej mowic ze oboje mamy nerwice, gdybysmy udali sie teraz do lekarza z pewności nie postawiłby nam takiej diagnozy...... na razie sie jescze boje, ale juz nie długo z pewnoscia bede mowic w czasie przeszłym.......

A nie zmienia to faktu, ze zwiazek z poczatkujacym nerwicowcem jest trudny!

a jesli chodzi o inne fora....nie mam nic przeciwko, ale to nie jest własciwe miejsce do tej reklamy.......

Pozdrawiam:)

 

olu,

bede trzymac za was kciuki az do bolu ;)

 

co do fobii spolecznych to mysle, ze przez to ze jest wszystko jest w glowie, mamy taki fenomem wylaczania pewnych ludzi z tego strachu albo dopuszczania ich do siebie i to niestety nie wyklucza fobii spolecznej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm....jakos nie moge zrozumiec tego co napisałas........ Ja miałam na mysli to, ze mowienie o sobie w chwili obecnej ze mam fobie społeczna......nie jest chyba zgodne z prawda, ale boje sie jescze uzyc stwierdzenia ze "miałam", a teraz juz jestem zdrowa..... rozumiesz?........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm....jakos nie moge zrozumiec tego co napisałas........ Ja miałam na mysli to, ze mowienie o sobie w chwili obecnej ze mam fobie społeczna......nie jest chyba zgodne z prawda, ale boje sie jescze uzyc stwierdzenia ze "miałam", a teraz juz jestem zdrowa..... rozumiesz?........

 

olu,

myslalam, ze pisalas to w kontekscie zwiazku swojego tzn. ze jesli juz decydujemy sie na bycie z kims, czy chociazby znajdujemy w sobie chec i otwarcie na mysl o zwiazku, znaczy to, ze juz przelamujemy fobie spoleczna, stawiamy pierwsze kroki ku lepszemu... i dlatego pisalam, ze nie musi tak byc (niestety), gdyz czasem po prostu tego jednego wybranego czlowieka jakby wylaczamy z ogolu...

nie wiem, czy teraz mnie rozumiesz... pytaj...

 

a jesli po prostu mialas na mysli ogolne stwierdzenie, ze jestes juz wyleczona... to ja po prostu ciesze sie jak dziki osiolek z toba :D

 

napisz jak jest, bo nie wiem czy mam juz szampana otwierac czy tylko wstawic do lodowki do zmrozenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz juz wszystko jasne! Wiesz ja to tak troche oderwałam od kontekstu.......z ta fobia społeczna:)

A jesli chodzi o wyłaczanie takiej jednej osoby, masz racje- kiedys bałam sie wszystkich oprocz swojego faceta!!!!- tak dokładnie jest!

hm.......a jesli chodzi o szampana....- wstawiaj go do zamrażary :lol: , a jak dam sobie rade w dwoch sytuacjach ........ to sie zchleje ze szczecia i nie zawacham powiedziec ze jestem juz zdrowa hehe.... :lol: !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olka,

:arrow: mowisz i masz ;)

 

a ja juz podwijam te przydlugie rekawy do bicia braw i wznoszenia toastow... :D

Nie, jeszcze nie, plis!!! Ale beda jaja jak sie jednego dnia schleje, a na nastepny dostane ataka....hehe:) ale to chyba nierealny scenariusz:)

 

olu,

no co ty? :arrow: widzialas kiedys takie solidne rekawy? no widze, ze najwyrazniej nie... inaczej wiedzialabys, ze jeszcze troche czasu ci dalam na zalatwienie tych 2 spraw ;)

 

ale nie martw sie, szampan z czasem tylko nabierze smaku :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olus,TY juz masz za dobry humor,zeby dostac "ataka"! :lol::lol::lol:

Mam nadzieje ze juz tak zostanie:)

Innge dzieki za ciepłe słowa......... jak sie odnajde w tych sytuacjach......to zrobie dziure w suficie....:) A potem zobaczycie mnie w telewizji z mikrofonem w reku .....hehe :lol::lol: Zycze powodzenia Wam wszystkim kochani!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olus,TY juz masz za dobry humor,zeby dostac "ataka"! :lol::lol::lol:

Mam nadzieje ze juz tak zostanie:)

Innge dzieki za ciepłe słowa......... jak sie odnajde w tych sytuacjach......to zrobie dziure w suficie....:) A potem zobaczycie mnie w telewizji z mikrofonem w reku .....hehe :lol::lol: Zycze powodzenia Wam wszystkim kochani!!!!!

 

olu,

ale ja tv nie mam :roll::cry:

 

:arrow: mi daj znac na priv, zeby ten szampan mi tam przez pokolenia nie lezal w tej lodowie ;) no! :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×