Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, faktycznie w Nowym Roku jeszcze sporo czasu na spanie, nie zabraknie ;)

 

 

Nortt, jakoś wybieram się do Poznania i wybrać nie mogę,... (okolice Konina)

 

Widzisz, ja właśnie chce uciekać by zostawić tu swoje stare życie. Może na studia wyemigruje do innego miasta :> .. ech.. ale kiedy to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, przykro mi że Cię zawiodę, ale to bez znaczenia. Czy będziesz mieszkać tu czy tam, nic to nie zmieni. Będziesz to ciągle Ty. Musisz się z tym pogodzić. U mnie klilka lat musiało upłynąć zanim to zrozumiałem. Miasto nic nie zmieni. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tęsknotę nic Ci nie poradzę

alkoholu mam sporo ;)

a z tą złością to przykro mi, mnie samą trawi od jakiegoś czasu... ale przycicha... by na nowo się rozpalić... i tak w kółko.

W zasadzie da się z tym żyć ;)

 

Czemu nie śpisz?

 

-- 01 sty 2012, 03:55 --

 

Kiya, w wieku 15 lat? :shock:

Ja miałam tyle lat jak się pierwszy raz związałam z kimś "na poważnie" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, ja też, ale przebywaliśmy głównie u mnie.

 

15 lat

swiat nalezy do ludzi w tym wieku

Ech, dzięki :cry:

 

-- 01 sty 2012, 04:02 --

 

Mirabeleee, ba tak. Bo mieszkałam daleko, daleko poza miastem i po prostu byłby z tym za duży problem. Poza tym 15 lat to dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, ba tak. Bo mieszkałam daleko, daleko poza miastem i po prostu byłby z tym za duży problem. Poza tym 15 lat to dziecko.

A to w tym sensie to ja też na pizze nie biegam! Ale w sensie spotkać się, pogadać.. Dziecko? Zależy jak kto patrzy. Wiek pierwszych ważnych wyborów, niestety. Moim zdaniem nie czas. Ale jak karzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×