Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

luft to jest np. otwór w piecu,wentylator,tam gdzie uchodzi powietrze,nie wiem czy naprawdę przy potocznie

czyli to by było czuję się do luftu czyli uchodzi ze mnie powietrze-to by nawet pasowało

 

-- 07 gru 2011, 01:02 --

 

mówi się jeszcze luft na te małe okienka co są w oknach tych starszych-trochę masło maślane wyszło,ale chyba domyślacie się o czym mówie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lufcik? :D

No własnie mi tez lufcik a luft to taki pan co był kiedys rzecznikiem rządu, pewnie kiedys się mowiło luft teraz został tylko lufcik hihi.

 

-- 07 gru 2011, 00:27 --

 

superpit99,

no cos mi sie tam szwedało , że z niemickiego bo jak wiadomo z zachodu do nas przyszło wszystko kznalizacja , zlewozmywak a nawet lufcik ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie mam pojęcia o czym mówicie :P Ale chyba zaraziłaś mnie choróbskiem! Jak tylko weszłam dziś na forum to zaczęłam się trząść z zimna, a raczej nie mam zimno w pokoju...

 

-- 07 gru 2011, 01:28 --

 

Kanalizacja to do nas przyszła ze Starożytnego Rzymu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya: na slaba pamiec pomagaja orzechy (tak twierdzil moj lekarz :P ) seryjny MORDRCA i Ty cos takiego ogladasz, nie masz pozniej problemow z zasnieciem? ;)

 

"Kanalizacja to do nas przyszła ze Starożytnego Rzymu"

mylisz sie juz 4000 lat temu w pakistanie byly pierwsze kanalizacje czyli nie z rzymu ale z Azji

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herbatka wypita,leki zaczynają działać,psiaki śpią buzi jeszcze im szepnąć do uszka im na pożegnanie i można wskakiwać do łózka

 

jeszcze raz dobranoc,spokojnej nocy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×