Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałam sobie kiedyś że wiem co robi mój psychiatra i że zrobię wszystko co uzna za słuszne, ale nie szpital, no nie mogę dopuścić do siebie myśli że miałabym trafic do szpitala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjścia nie miałam po próbie sami mnie tam zabrali... było mi to naprawdę obojętne bylebym miała spokój.

 

Poszukaj psychologa który Ci będzie odpowiadał, spróbuj terapii, mimo że są to naprawde ciężkie wizyty, samo szukanie przyczyn w całym naszym dotychczasowym życiu, omawianie ich, próbowanie zrozumieć że to nie nasza wina że tak jest - choć trudne, pozwala gdzieś tam mieć małą nadzieję na odzyskanie siebie. Na zrozumienie że to nie nasza wina, że nie my to same sobie zażyczyłyśmy, że możemy z tym wygrać....

 

Nie mówię że ślepo w to wierze, narazie to staram się wmówić sobie że tak właśnie jest, ale od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza,

Wiesz,ja nie dopuszczałam myśli,że mogę się leczyć u psychiatry.Psycholog-to jeszcze.

W którymś momencie musiałam przełamać cały swój wstyd,zranioną dumę,doznać upokorzenia.Że ja,LEKARZ,potrzebuję pomocy.I to takiej.Miałam L4.W pracy wiedzą.I co? I nic.Olewam to.Najwazniejsze,że zyję,walczę.Ja,lekarz,przełamałam się.Dlaczego więc nie Ty nie możesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza, wszystko tylko nie szpital, ale 32zł dziennie na dojazdy na terapię wydawać nie będziesz. To daleko nie sięga to "wszystko", bo pierwszy problem i już jest nie do przeskoczenia.

 

No to dziewczyno, czego oczekujesz?

Na forum Cię nikt nie wyleczy, nie napisze magicznego posta, który zmieni Twoje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast myśleć jak ma być lepiej ciesz się tym co masz?drobiazgami.Że słońce świeci,deszcz pada,odpisał Ci ktos na posta.I jeszcze "tyle wiemy o sobie,ile nas sprawdzono"

Nie staraj się zrozumieć dlaczego jesteś taka a nie inna.To nic nie da.Po prostu jesteś.Polub siebie i zaakceptuj.I wybacz.Najpierw sobie.Zapomnieć sie nie da.Ale wybaczyć-tak.Tego nauczysz sie na terapii.

 

-- 03 wrz 2011, 16:58 --

 

kornelia_lilia,

:papa: tylko nie rób nic głupiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian - moglas sobie darowac text " zalenie sie na forum". wszytscy tu jestesmy bo chcemy ze soba pogadac, wlasnie " pozalic sie". czarna roza ma taka potrzebe zeby sobie z innymi popisac i nie zabraniaj jej tego.

nie jest to takie latwe cieszyc sie sloncem i innymi pierdolami jak sie w srodku czuje pustke i beznadzieje. nie wiem czemu ludzie nie potrafia tego zrozumiec. nie da sie , po prostu sie nie da. h.j z ta pogoda jak nam sie zdychac chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A własnie ze z takich pierdół nalezy czerpać siłę.To co,tylko ryczeć i strzelać samobója?

 

-- 03 wrz 2011, 17:55 --

 

A że jest trudno? Oczywiście,że jest.Jak mówi mi to psych.to czasem mam ochotę mu sie roześmiać.Ale trzeba próbować.Nikt nie obiecywał,że ma być łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala, wierz mi ze dla osoby bedacej w depresji ani ładna pogoda, ale dobre słowo bliskiej osoby ani nic innego nie ma znaczenia jesli sie czuje jak w czarnej dziurze z ktorej nie ma wyjscia.

wie, psycholog mi powiedzial " zmien myslenie zmienią sie twoje uczucia", przestan myslec ze jest ci zle pomysł o tym ze slonce swieci ci na policzki i jest ci cieplutko to poczujesz sie błogo itd itd. gó... prawda!!! osoba w depresji nie potrafi myslec pozytywnie, po prostu!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do psychoterapeuty też nie ma sensu chodzić skoro będę mu się zalic, do psychiatry też nie. Do nikogo kurwa już się nie odezwę żeby nie było że się żale, ze słońca mam się cieszyć? W dupie mam to jebane słońce, dla mnie nie świeci. Wszyscy kurwa mają być szczęśliwi bo ktoś tak chce, bo zalic się nie można, to co kurwa cicho mam siedzieć? Tego vian chcesz? Jak mam siedzieć cicho to lepiej jak zniknę z tego forum bo po chuj mam nawet tu udawać że jest ok. Już macie jedną osobę mniej do żalenia się na forum. Samara22 cofam obietnice... Przepraszam. Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

:papa: tylko nie rób nic głupiego.

tego to ja akurat nie mogę obiecać.

A propos, chce żyć, ale nie w takim życiu, jakie mam teraz. A zmienić, poprawić nie mogę. Ktoś napisze, że wszystko zaczyna się w głowie, a jeśli moje myśli przesiąknięte są złością, agresją na siebie za złe decyzje, na rodzinę za ich krytykę, brak uwagi i na pewne osoby z forum. Ruch fiz czy zwykłe tabletki uspok. nie przynoszą ukojenia, to co można zrobić? gdybym miała chociaż własne pieniądze, byłoby łatwiej, iść na wizyty pryw do specjalisty, kupić leki, jakiś fajny ciuch czy iść do kina.

A ja nie mam nic.To co mi pozostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza,

A słońce i tak świeciło,świeci i świecić będzie.Wszystkim.Chyba że pada....

Spadam stąd,złapałam doła...

Człowiek chce pomóc a i tak mają go w d...

 

-- 03 wrz 2011, 18:15 --

 

kornelia_lilia,

Forum??? i nas??

 

Przestaję się mądrzyć.Chce mi sie wyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala69, jaskolka83, ale żalenie się nie zastąpi terapii, nie wyleczy, nie zmieni życia. Żalcie się, nic mi do tego, ale RÓBCIE COŚ JESZCZE W KIERUNKU TEGO, ŻEBY WYZDROWIEĆ, a nie TYLKO się żalcie.

 

czarna roza, histerycznie reagujesz na każde zwrócenie Ci uwagi, jak się uspokoisz i pomyślisz, to zobaczysz, że może jednak ani nie chcę dla Ciebie źle, ani nie chciałam Cię obrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vian w moim przyzpadku zalenie sie gdzies pomogło mi wiele rzeczy sobie uświadomić,tak wiele ze obecnie od roku się leczę a od 2 jestem na terapii i sama po sobie wiem ze zaleznie sie nabieranie swiadomosci tego co sie dzieje to czesto pierwszy krok do terapii wiec nie zabraniajmy tego nikomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×