Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje ze jak człowiek pozna juz kota to jest łatwiej wtedy.

a psów sie boje mam fobie ale jak poznam juz psa to przestaje sie bac, wog.ole w sumie boje sie zwierzat panicznie wecz , wpadam w panike nawet przy chomiku ze mnie ugryzie ale pózniej jak sie zaznajomie to jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam dlaczego gdziekolwiek w Polsce z reguły nie można podejść do dzikiego kota, bo ten natychmiast spieprza. W Stambule do każdego ulicznego kota można podejść i pogłaskać, a są ich tam tysiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię zwierzaki :) ale do kotów nie jestem przekonany ....... własnie dziś byłem u znajomego..... ma dwa koty ..... jeden wielki rudy wredny kastrat...... i mnie dziabnął :/

drugi mała kocia atakowała nogę ciągłe ....... na koniec skoczyła mi na twarz na kanapie i moja cierpliwość się skończyła

 

Wiec wole biegające parówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

To trzeba byc jakims totalnym s..em zeby drugiemu stworzeniu taki los zgootwac , za zwierzaki trzea byc odpowiedzialnym jak sie bierze to wiadomo ze taki zwierzak ma wikt i opierunek do konca zycia, pewne zasady obowiazuja a zwierzeta to nie zabawki, które jak sie nudza to mozna na ulice wyrzucic one mają uczucia, tesknia tak jak ludize i sie boja, a nie ze nie ma z kim na wakacje zostawić to trzeba do drzewa przywiazac, ja bym nie umiał zyć z czyms takim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Heartbreaker, Parówki są fajne, ale strasznie jazgoczą :lol:

 

 

Mój kaban-osik nie jazgocze .... wyje troszkę ale to razem z karetkami strażą pożarna itp :)

 

Właśnie dziś szedłem w parku i trochę opiciach ....... Ja taki przeszczep wysoki z jamolem :) ale co tam dajemy rade mam jamnika który myśli ze jest pitbullem :) i reaguje na hasło "Zabij" :P do dopiero obciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, chyba masz rację, bo w kulturze arabskiej nikt by kota nie skrzywdził. Krąży nawet legenda, że Mahomet gdy chciał wstać i ujrzał śpiącego na skrawku jego szaty kota to odciął ten skrawek, by kotu nie przerywać drzemki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Jasne :mrgreen:

 

samara22, Żywe też przynosiła jak miała kocięta, tylko potem ja musiałam te myszy łapać :lol:

 

Heartbreaker, Moje piesy też "śpiewają" z takimi sygnałami i jeszcze z hejnałem :lol:

 

 

 

OK trzeba będzie nagrać i na YouTube :) konkurs wyjących psiaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×