Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jakby trochę lepiej, nawet dałam sie wyciagnąc na spacer koedze, wypilismy po 2 piwa, pozyczył mi ksiazki Stiega Larssona i wyszedł przed chwila, ponieważ powiedziałam ,ze jestem zmeczona. Pani w sklepie chciała ode mnie dowód jak kupowałm 1 piwo ech, nie widziałam czy smiac sie czy płakac jak mi z tym wyjechała. Po jedzonku było mi niedobrze ledwo doajadlam do konca obiad a jak szłam po ulicy to myśłalam ,ze nie dam rady i musze wrócic połozyc sie i przetrawic , ale przeszło po pewnym czasie.I jacys faceci mnie podrywali , szczegolnie jeden pytal czy pójde z nim na imprezę bo dziisaj piatek odmówiłam a teraz siedze tutaj i tak mi smutnno znowu troche i cos płakac mi sie chce. W sumie to powinnam czuc sie nie najgorzej a nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, boję się że nie będę potrafiła się otworzyć... że nie zgram się z grupą... a to moja jedyna deska ratunku :cry:

 

wiola173, też piję kawę, taką z ekspresu i z kofeiną... pewnie zaraz będzie łomotanie serducha :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah ale ja na prawdę kiepsko się czuję w grupach nieznajomych mi ludzi ... :bezradny: a obaw mam tyle że nie byłabym w stanie ich wypisać...

Wiola bo kawa podnosi tylko puls a ciśnienie wręcz obniża

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×