Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, nie wiem....wydaje mi sie ze nic nie robie tak dobrze jak wszyscy myslą ze powinnam zrobić...jak oczekuja ze zrobię... ze nie jestem taka jak powinnam byc...i tak sie staram ze jest jeszcze gorzej...niz jakbym sie nie starala... :( taka jestem....mocno pewna siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza, no własnie o to chodzi...ze ja dla siebie jestem najgorszym sedzią....nawet jak mi inni odpuszczą...to ja soebie nie...bo myslę ze odpuscili na niby lub z litości a tak naprawde...zęby sobie ostrza za moimi plecami :( dno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dune, to są tylko nasze przeczucia. My same chcemy żeby tak właśnie było. Same siebie dobijamy. Nie możemy dopuścić do tego że coś naprawdę jest ok, że coś naprawdę nam wyszło i szukamy dziury w całym żeby tylko się pogrążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dune, no właśnie nikt nas nie zna tak dobrze jak my same, nikt nie zna naszych czułych punktów. Przed światem możemy udawać ale przed sobą już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza, no własnie...ty sama sobie tez dowalasz regularnie...nie jest tak? Tez ci wszyscy tlumacza ze nie twoja wina a ty swoje wiesz... :( eh.... mnie tez te tłumaczenia nic nie daja...a tobie tez tłumaczylam... :( jakies kurfa błędne kolo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dune wiem o tym że sama sobie dowalam, ale to już nie zależy od nas. Nie można zgonic na kogoś to zwalamy na siebie bo tak najłatwiej, lepiej powiedzieć "jestem wszystkiemu winna" niż powiedzieć że to kogoś wina i bać się reakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co robi Kobra... Dzisiaj była w całkiem złym stanie. Mam nadzieję że jutro już będzie o wiele lepiej...

 

dzięki za pamięć, miksuję alko z lekami, wiem, głupota. na nic więcej mnie nie stać. jestem całkiem naćpana. czarne myśli wzywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×