Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

armagedon, jaka kolejka...my bez kolejki mu jesteśmy VIP

Nie ma bez kolejki to nie komuna :). Kiedyś było bez kolejki teraz jest po znajomości :great:

 

Spoko pomyślimy

 

armagedon, Ja z dune to prawie jedno:)

 

O nie żadnej geometrii - ja zdecydowanie wolę solowe spotkania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien wyglasdal tak wstalem rano z lekiem zasdzwonil sdo mnie telefon osdrazu strach bo nawet przez telefon nie umiem rozmawiac byla to babcia pojechalem sdo niej samochosdem balem sie ze kogos przejasde albo potrace bo nie czuje sie pewnie za kolkiem tzn kierowca jestem barsdzo sdobrym prawo jazsdy za 1 razem jezdsze sdobrze ale boje sie przez otepienie ktore mam. Czy to normalne ze czytajac instrucke obslugi urzasdzenia nie zrozumialem ani jesdnego slowa? czy to normalne ze nie potrafie juz rozmawiac ze zapominam w polowie rozmowy o czym rozmawialem ze wszystko wchozi jesdnym uchem a wylatuje sdrugim/?? ze mam problemy z przypomnieniem sobie o gosdzinie 12 w polusdnie co jadlem rano o 10 czy ktos tak mial///?? nie wiem juz co mam sasdzic czy to napewno nerwica lekowa///?? jezeli czegos sie ucze zapamietam to na 2 sdzien juz nie pamietam nie pamietam niczego z gimnazjum liceum.... wszystko jakby w mojej glowie wywialo tornasdo nie rasdze sobie na stusdiach i z cosdziennymi czynnosciami mam leki ale najgorsze to otepienie ktore postepuje problemy z otwarciem losdowki ze znalezieniem talerza czy lyzki czy to jest normalne? czy to nerwica lekowa albo sdepresja/? Moimi objawami jest tylko strach-lek i postepujace barsdzo szybko otepienie nic wiecej w sdosdatku caly sdzien ziewam prosze napiszcie co o tym myslicie mi sie wysdaje ze to cos z mozgiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam fluanxol jesdnak tego nie biore po tym to dsopiero mialem jazsdy powiekszenie lekow i otepienia nie wiesdzialem kompletnie co sie sdzieje 28 zaczynam psychoterapie... co na to otepienie jest najlepsze?? powiesdzialem psychiatrze ze postaram sie sdac rasde bez lekow ale z otepieniem nie sdam rasdy.... to byla zla sdecyzja musze isc i z nia porozmawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie takie latwe ;) 28 mam psychoterapie a wiec wtesdy sie zarejestruje na konkretny termin chosdze na NFZ wiec musze czekac moze wytrzymam.... jutro isde sdo pracy zobaczymy jak to besdzie

 

-- 21 lip 2011, 16:07 --

 

a powiesdz mi jeszcze czy moje objawy sa normalne sdla sdepresji/nerwicy? i czy to napewno te choroby??/ nie mam zasdnego otepienia//?? albo raka guza czy inne rzeczy??? u mnie chosdzi glownie o glowe myslenie a nie o kolatanie serca sdusznosci itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zle zrobilem bo przesd wizyta jakies 2 sdni czulem sie niezle i juz myslalem ze besdzie lepiej... ale wszystko sie posypalo wtesdy powiesdzialem ze moze sobie sdam rasde bez lekow ale nie umiem juz sdalej tak zyc... musze cos sdostac na otepienie i nie fluanxol ktory mam bo on mnie jeszcze barsdziej rozbija na lopatki... a jak z terapia pomaga sduzo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×