Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Wiolu, wiem, Ty zawsze zauważasz. Ale dzisiaj jest mi ciągle mało. Dziś czuję się bardzo źle i bardzo samotnie. Już nie wiem, jak pisać, co robić, cały czas leżę i zaglądam na forum, potrzeba mi pomocy, chociaż sama nie wiem, jakiej, przepraszam za marudzenie. Jestem do wyrzygania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjęłąm wczorajsze zaproszenie. Najpierw kino, potem obiad.... Było... sympatycznie, momentami smiesznie, ale ja już nie potrafię czuć cała sobą. To takie dotykanie przez szybę, bez emocji, które były kiedyś :why:

A dziś przespałam pół dnia i teraz wegetuję :why:

Mam wino i się upiję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ! Trzymaj się , no cholera przeczekać to trzeba , wiem że to żadne pocieszenie ,wiem że każda minuta to wieczność , iże nawet oddychanie boli , w każdej pozycji jest źle i chce się gdzieś zniknąć , jeszce będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ! Trzymaj się , no cholera przeczekać to trzeba , wiem że to żadne pocieszenie ,wiem że każda minuta to wieczność , iże nawet oddychanie boli , w każdej pozycji jest źle i chce się gdzieś zniknąć , jeszce będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie....

 

 

No to .... przepieknie czy normalnie....jedno z drugim...nie idzie :(

Korba, Kasiu, jak masz ochotę to pod wieczór możemy się umówić na skypie. Kasia też w domku, Monia pewnie dołączy :?:

 

Ze nie ja pewnie...?

 

 

dune, dziękuję :*
ja cię sciskam w ruchu ciągly i nieustająco ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, nam Ciebie też brakuje, ale dwa tygodnie miną razd dwa trzy, zaraz będziesz na Oddziale :yeah: dzisiaj przyjęli trzy osoby, łącznie z tą starą babeczką, Panią Ewą co nawija jak katarynka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coma to będa 2 najdłuższe tygodnie mojego życia, nie wiem czy dam radę :why:

albo się zapiję albo zaćpam , mam dużo recept :evil:

 

Dasz radę, jesteś silną babą, musisz, musimy Kasia dać radę... wiem, że Ci ciężko, będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×