Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kilka słów o mnie :)


malinka2702

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim!!

Trafiłam na to forum przypadkowo, ale bardzo sie z tego powodu ciesz, ponieważ zauważyłam że nie jestem odosobniona z moim problem. Może zaczne od początku, zaczęło sie rok temu tuż po sylwestrze zaczęły nachodzić mnie dziwne mysli, że sobie z niczym nie poradze, ze zostane sama na swiecie, od środka tak mnie ściskało, strasznie sie bałam, nie mogłam jesc, a jeśli cos zjadła to odrazu mnie mdliło, serce strasznie mi biło, w nocy nie mogłam spać, wpadałam w straszne paniki,nie chciałam nigdzie wychodzić, najgorsze było to, ze jedyna pozytywna myśl która mi przychodziła do głowy to tak, że zawsze moge ukrucic swoje cierpienie i poprostu skonczyć ze sobą. Strasznie mnie to meczyło cały czas płakałm, żadne zioła uspajające nie działały, moi rodzice byli przeażeni patrząc na mnie, wkoncu wybrałam się do lekarza rodzinego, który przepisał mi jakies tabletki, które zażywałam przez kilka miesięcy. W sumie wszystko się jakoś uspokoiło w wakacje, aczkolwiek czasem jeszcze nachodziły mnie te dziwne myśli ale jakoś sobie z nimi radziła , ale niestety od kilku dni znów czuje że zaczynam to wszystko odpoczatku, nie umiem sobie z tym poradzić , strasznie się boje bo wiem że drugi raz czegos takiego nie wytrzymam, nie wiem czy mam zgłosić się znów do lekarz czy tym razem poszukać pomocy u psychologa, sama nie wiem co mam robić. Dlatego prosze o poradę co mam robić ...... :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj malinko :D

Wizyta u psychologa, bądź psychiatry nie zaszkodzi.

Więc nie masz się nad czym zastanawiać... ( lekarz rodzinny owszem może pomóc, ale nie w nerwicy ). Wiem to ze swojego doświadczenia. Od takich spraw- zaburzeń nerwicowych są jedynie specjaliści.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×