Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, jaką strzałą....cos mnie ominęło?....na razie sie wykpił z gry wstępnej... :( znaczy pewnie nawet nie powie "dzien dobry" ;) ja uwielbiam jazdę...prędzej ja jego porwe niz sama sie dam ... autem porwac :)

No i stoję jak ta p... przy drodze a dune nie ma i nie ma :twisted: ..... może chociaż porwą mnie kosmici?

 

ale wkrety robisz,stałam az mnie obyczajówka popędziła, teraz to pije piwo zebym kataru nie dostała :)

kosmici....sie rozmarzyl....:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj! Latajacy spodek tuz za toba i szaraki Cie zaraz porwa na experymenty medyczne!

Eksperymenty medyczne ?? Na mojej głowie? Obawiam się, że ich wynik byłby mocno niereprezentatywny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, chlejemy dzisiaj ile wlezie, na zlosc Irolom, bo jak mozna o tak inprezowej porze zamykac wszystkie knajpy i sklepy w weekend! :evil: Gówniana prohibicja!

 

ja mam zawsze zapas w domu zeby sie na innych nie ogladać, a gdzie ta prohibicja

ze Polska przejeła unijne przewodnictwo....no szlak...to ile bedzie tej prohibicji :(

zapasy sie wyczerpią ;)

 

 

dune, Niech ja się zastanowie... :D w sumie ani jednego :P

ale mogę dla Ciebie zrobić ;)

 

 

ale pamiętaj - z rózowym puszkiem - królowa jest tylko jedna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, ekstra. Tug za Jug.

 

-- 02 lip 2011, 01:02 --

 

dune, jak prezydencja przełoży się na brak alco w sklepach to lud wystąpi na barykady i obali rząd, Komisję Europejską, Putina i króla Brunei też przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, ja to jestem bardzo spokojna, bede ci robiła kanapki na barykady, mnie PP nkazała trzymac emocje na wodzy....bo ja sie zapominam, zapamiętuje i nie znam umiaru....w niczym....

Kochana jesteś ale kanapki będą zbędne. Wkurw będzie taki, że w kwadrans się posprząta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×