Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuuu... Współczuję, naprawdę. Ja pamiętam jak miałem pobieraną krew na morfologię po wizycie u lekarza i po tym musiałem pójść usiąść na izbę przyjęć, bo wkręciłem sobie, że zaraz zemdleję, ciśnienie mi spadło masakrycznie... Gdyby nie te lęki to człowiekowi było by łatwiej : / Jedyne pocieszenie to to, że minie.

 

Ja dzisiaj z nudów wróciłem do zabawy z grafiką. No i miałem chwilowy wkręt z wylewem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, sorry za wczoraj, ale się zniszczyłem po prostu :P ale ten francuz (pamiętam co się działo i co pisałem) mnie po prostu rozwalił :D do teraz banan na ustach z tej sytuacji, tylko łeb mnie cały dzień boli, piję już 3 kawę i nic pomaga, a zawsze po kawie czułem się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh właśnie odkryłam że po 10 latach nadal mam żwir w kolanie :shock::mrgreen: buhehe to kolano jakieś pechowe jest... :mrgreen:

wypierdzieliłam się kiedyś na bieżni na w-f-ie... i nie wyciągnęli mi całego żwiru... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muse, teraz już nie boli... tzn nie z tego powodu bo z innego boli... jak wspomniałam jest pechowe i miałam je operowane jakiś czas temu bo sobie rzepkę rozgruchotałam...

a żwir nie boli... to taka czarna kropka... siedzi tam sobie i przypomina o dawnych czasach...

 

spadam

Dobranoc wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmmm u mnie zdagnozowali za pierwszym razem depresje, ptsd, nerwice, później osobowośc unikajacą. obecnie nie leczę się w żaden sposób, staram się iść do przodu i jakoś żyć. chociaż bywa ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×