Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, alez skad, nie ma zadnych konfliktow. Oststecznie Bosnia sama rozpetala wojne. No to dostali po dupie i tyle. I nie imputowac mi tu prosze niespokojnosci. Ja tylko przypomnialem sobie zbombardowany Belgrad. Chcecie zobaczyc>? Wrazliwym nie dam linka. A w ogóle to PL jest w NATO. Nasze samoloty tez napadly na Jugoslawie na wojnie z Kosowem. Na tym konczymy dyskusje polityczna. No.

A co pijemy, bo u mnie krowa Jima Beama na stole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, ale będziesz miała konkurencję. Wyobraź to sobie - lud przez miesiąc bez alko, wyposzczony i zły. I wtedy - pomiędzy zgliszczami, wśród opadającego kurzu pojawiam się JA z naręczem małpek 0,2. Wszystkie kobiety moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, ale będziesz miała konkurencję. Wyobraź to sobie - lud przez miesiąc bez alko, wyposzczony i zły. I wtedy - pomiędzy zgliszczami, wśród opadającego kurzu pojawiam się JA z naręczem małpek 0,2. Wszystkie kobiety moje.

 

I tu cie zmartwie....zadnej konkurencji....jak tylko trzeba zawalczyc...znikam....ciesz sie sukcesem i wszytskimi kobietami :)

z małpkami lub bez...ja sobie zjem kanapke i poglaszcze sama siebie...tez mi sie cos nalezy....a zapomnialam o diecie....kanapke dam małpkom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, ale będziesz miała konkurencję. Wyobraź to sobie - lud przez miesiąc bez alko, wyposzczony i zły. I wtedy - pomiędzy zgliszczami, wśród opadającego kurzu pojawiam się JA z naręczem małpek 0,2. Wszystkie kobiety moje.

 

I tu cie zmartwie....zadnej konkurencji....jak tylko trzeba zawalczyc...znikam....ciesz sie sukcesem i wszytskimi kobietami :)

z małpkami lub bez...ja sobie zjem kanapke i poglaszcze sama siebie...tez mi sie cos nalezy....a zapomnialam o diecie....kanapke dam małpkom ;)

 

dune, a z czym ta kanapka? Bo ja nie jadlem jeszcze kolacji. Za kanapke moge poglaskac, a nawet przytulic...XDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bo sie zaczerwienie wstydliwie :lol:

 

-- So lip 02, 2011 12:33 am --

 

wiola173, caluje cie kochanie prosto w dziobka :)

 

Amon_Rah, z czym kanapka....z uczuciem....reszta do uzgodnienia....nie chce głaskow ZA kanapke buuu

 

Z uczuciem, to wszystko zmienia...:)

Ide sobie bo juz klawisze mi sie myla. Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×