Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, a ja raz leżałam:D, kiedy już tak się trzęsłam, że nie umiałam siedzieć to mi powiedział żebym się położyła. I powiem że nawet mi jakoś swobodniej było jak zamiast uciekać wzrokiem mogłam sobie w sufit patrzeć:P...

 

Fajnie, zawsze to jakies nowe doświadczenie. Człowiek nagle dowiaduje się,że jednak coś może pomóc.

Monika1974, Poznawczo-behawioralny.

 

Ja mam w w psychodynamicznym.

no ja się boje bliskości... tzn. potrzebuję jej, chcę jej ale jednocześnie jej unikam...

ale tylko z ludźmi... bo zwierzęta mogę głaskać i dotykać ile się dadzą

Zawsze tak miałaś?

Może Cię nie nauczono wyrażania uczuć poprzez stronę niewerbalną?

A Ty? przytulałaś kiedyś?

To mamy najwyraźniej coś wspólnego. Jakby mi ktoś z nienacka dał przytulasa to bym się wzdrygnął jak Monk. :P

Opór?

 

Ja lubię być przytulana, zwłaszcza przez osoby mi bliskie i ważne dla mnie.

Lady_Beznadzieja, boisz się bliskości z jakichś powodów. Ale chcesz jej. Nie wstydź się, to jest normalna potrzeba człowieka-potrzeba bliskości.

 

buka napisał,że da sie z tym żyć. Niestety nie zgadzam się z Jego opinią.

Bo Tobie chyba nie jest dobrze z z tą sytuacją. Napisałaś,że masz taką potrzebę, a jednocześnie się boisz i unikasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Znam to uczucie.

Ale wiesz......dojdziesz do tego skąd się wziął u Ciebie.

Myślę,że będziesz w stanie zwalczyc go, jeśli będzie dla Ciebie uciążliwy.

Bo przecież.....nie musimy przytulać każdego.

Rozumiesz co mam na myśli?

Jest późno..możesz jutro odpisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie, nie zawsze tak było... spotkało mnie coś trudnego kiedy miałam 16 lat i wtedy się zaczęło... w ostatnim związku nawet udawało mi się chwilę udawać że się nie boję ale wiadomo że w związku trudniej takie rzeczy ukryć niż przed rodziną czy przyjacielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Może nie masz wyrobionego stosunku do tego przytulania. Nie musisz widzeć w tym jakiejś aprobaty. Może masz inne upodobania na okazywanie czulości, bliskości.

Problem jest chyba wtedy, jeśli chciałbyś, a nie mógłbyś z róznych powodów...lęk etc.

Oczywiście przytulenie przez osobę obcą możesz traktować jako naruszenie Twojej jakiejś tam ....granicy.

 

Lady_Beznadzieja, no więc właśnie, nie zawsze tak było.

Ale to nie znaczy,że zawsze tak będzie kochana. Chcesz, ale masz opory.

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad,ty też nie lubisz przytulasów? :lol:

 

ja nie to że nie lubie,ale to taki odruch jakby,nabyty chyba w dzieciństwie gdzie czasem obrywałem od kolegów,rozdzice oboje tez odkąd pamiętam nigdy nie okazywali w ten sposób uczuć,moja pierwsza miłość to był koszmar...itd,itp:/

Także u każdego z nas ma to zapewne jakieś podłoże w niefajnych wydarzeniach z przeszłości,a nie dlatego ze sie nie lubi tak jak soku z cytryny czy alku:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Chodź...przytulę Cię bidulku

 

hehe,no ok,byle nie za mocno;P

zmienić to pewnie i można,ale ja nie czuje bardzo takiej potrzeby,czasem tylko jak widze gdzies zakochaną pare na ławce to mi mucha do oka wpada,ale na codzień to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

buka, u mnie spoko, poza tym, że ciągle się nie umiem przestawić na dzienny tryb życia :P

 

Zaraz sobie zrobię herbatę z rumem i jakiś film obejrzę, może mi się uda potem zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągle się nie umiem przestawić na dzienny tryb życia :P

no u mnie tez ciężko z tym,ale mam robote,musze troche wcześniej wstawać,tz.nie o 13.00-14.00,ale troche wcześniej:P

także już mnie nie zagaduj bo właśnie pivko wypiłem i piżamke już na się wdziałem :mrgreen:

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, no to erotycznych ;)

Ja sobie pizze robię właśnie :P Zjem, obejrzę ostatni odcinek ekstradycji i też będę się zbierać, ale pewnie jeszcze zajrzę przed snem w kilka miejsc, ustawię nowe skille w eve i będzie tak jak zawsze, czyli pójdę spać po 6-stej jak usłyszę, że spożywczak otwierają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, ja bym chciała taki środek który by pozwolił mi logicznie myśleć bo nie mogę skończyć pisać projektu przez to że nie umiem wyciągnąć wniosków... cofnęłam się w rozwoju autentycznie... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krótkim okresie czasu można zaprzepaścić kilka milionów lat ewolucji, bo nieużywane narządy zanikają. :P A tak na serio to spróbuj brać magnez z B6. ;)

 

Ja Ci powiem, ze z kolei myślałem zbyt logicznie i cieszę się z tej błogiej nieświadomości. Ignorancja jest błogosławieństwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Te miliony lat to zlecą jak z bicza strzelił :mrgreen: Już się boję :P

Myslenie można sobie wytrenować. Klikając pomiędzy forum a portalami internetowymi, na pewno ta umiejętność sie nie rozwinie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×