Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i prosze o pomoc!


marcbrasil30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam wiele problemow. Od kiedy pamietam zawsze bylem przesladowany przez moich rówiesnikow.

To dlatego ze z biednej rodziny, a to ze moja mama nalezalala do innej wiary, a to ze mój ojciec alkoholik i zlodziej, a to ze jestem gejem, a to ze jestem analfabetą ,bo nie umiem poprawnie pisac i to i tamto. Móglbym tak pisac i pisac. Nigdy nie rozmawialem o tym z nikim. Znajomych mam, ale takich ze ja pomagam, bo jak ja cos chce, to nie ma ich. Teraz mam 32 lata i jest mi bardzo ciezko, jestem zly na wszystko , wszystkich, wszystko mie denerwuje , w glowie mi tylko jedno, ze jestem nieudacznikiem zyciowym, tak jak wszyscy mi wkuwali do glowy kiedy bylem mlodszy. Nie moge spojzec w lustro bo nie moge sie zaakceptowac. Krzywdze ludzi, chociaz wiem ze jestem w sercu dobrym czlowiekiem, placze na okrąglo.Nie wiem co robic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcbrasil30, ja ci radzę iść do psychologa. Tego typu ludzie są wprawieni w rozwiązywaniu problemów związanych z dzieciństwem. Na pewno terapia wiele by ci dała, ukazała błędy, które popełniasz w kontaktach międzyludzkich. Również pomogłaby ci je eliminować. Pisz, jak się czujesz, jakie emocje w tobie górują. To pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niesprzyjające okoliczności życiowe mogą wpędzić człowieka w depresje.Nie każdy smutek jest depresją ale to że piszesz że płaczesz co noc....to nie jest normalne.Jest mnóstwo materiałów o depresji w internecie,powinienes je przeczytać i zobaczyć czy nie dotyczą Ciebie.Miałeś trudne życie to mogło poharatać twoją psychikę,odpowiednie leczenie przywróci ją do normy pozdrawiam.

 

Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×