Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po 7 latach brania, w duzych dawkach przez ostatnie 3 lata i po odstawieniu ze skutkow ubocznych zauwazylem pogorszenie pamieci, depresje, zobojetnienie- brak checi i motywacji do dzialania. Psychika, mozg regeneruje sie ale potrzeba na to kilku lat bynajmniej w moim przypadku ale pewnie mialy w tym swoj udzial alkochol i narkotyki ktore bralem. Gdzies czytalem ze u niektorych osob po wieloletnim braniu w bardzo duzych dawkach i po odstawieniu pojawialy sie silne stany nerwicowe i padaczka na tle nerwowym, demencja i samobojstwa

 

-- 07 kwi 2011, 18:01 --

 

Shadowmere,

Przez pierwszy rok 1-3mg dziennie po 10 latach 8-10mg, nie polecam tego na dluuuzsza mete, na poczatku jest pieknie teraz to "koniecznosc" i brak zadowalajacych efektow

 

-- 07 kwi 2011, 18:12 --

 

alkohol oczywiscie bez c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

no i dobrze, jak masz glupoty pisac to nie pisz...

 

jest roznica w podzieleniu sie z innymi info typu ile czego bierzesz a zwyklym idiotyzmem typu "kocham Xanax"

 

po co dalej ciagniesz temat i ironizujesz? napisalas do mnie, ja odposcilam a ty dalej. sama nie wiesz czego chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

no i dobrze, jak masz glupoty pisac to nie pisz...

 

jest roznica w podzieleniu sie z innymi info typu ile czego bierzesz a zwyklym idiotyzmem typu "kocham Xanax"

 

po co dalej ciagniesz temat i ironizujesz? napisalas do mnie, ja odposcilam a ty dalej. sama nie wiesz czego chcesz...

 

weź sobie coś na wstrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

no i dobrze, jak masz glupoty pisac to nie pisz...

 

jest roznica w podzieleniu sie z innymi info typu ile czego bierzesz a zwyklym idiotyzmem typu "kocham Xanax"

 

po co dalej ciagniesz temat i ironizujesz? napisalas do mnie, ja odposcilam a ty dalej. sama nie wiesz czego chcesz...

 

Tobie się wydaje, że pozjadałaś wszystkie rozumy?

Mam prawo sobie żartować, więc bądź tak miła i nie zwracaj mi uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc klona tez zobaczę.

Chce czuc sie dobrze nie za 100 lat.chce czuc sie dobrze teraz.

 

A jak sie nie dostaje lepszych rzeczy,z gornej połki to...

Czyms sie zapchac trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudia, Troche sama sobie zaprzeczasz, w jednym poście piszesz że benzo powoduje nieodwracalne zmiany.... a pare postów niżej popierasz jakimiś naukowymi tezami że jednak nie powoduje trwałych zmian... bo w każdym z tych cytatów które przytoczyłaś pisze że prędzej czy później nastąpiła jednak poprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

to nie ciagnij tematu. nic juz nie odpisalam kilka razy a wy dalej.

 

nie jest udowodnione, ze zmiany sa nietrwale. a ty co? w obronie benzo, ze jednak nic zlego nie robia jak sie przegina?

 

nie jestem zadna strazniczka moralnosci tylko skomentowalam jedna rzecz a wy jakies zlosliwosci.

 

naprawde bylo by super gdyby juz nikt nie odpisywal. zmiana tematu pls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,

 

nie jest udowodnione, ze zmiany sa nietrwale. a ty co? w obronie benzo, ze jednak nic zlego nie robia jak sie przegina?

 

 

Jak się przegina to na pewno szkodzi... jak większość rzeczy, ale z tymi nieodwracalnymi zmianami to chyba jednak lekka przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL,

 

wiesz, nie robi pewnie z ludzi opoznionych w rozwoju ale cos tam na pewno robi.

 

lek jest dobry ale naprawde nie powinno sie brac wiecej niz kilka tygodni, ograniczyc sie do minimum, bo skutki sa oplakane (nie chodzi mi w tym momencie o "rycie glowy" ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po dwutygodniowej przerwie machnąłem se dzisiaj 0,5mg i znowu poczułem się jak młody Bóg. Szkoda ,że to uzależnia, bo mogła by to być jedna z lepszych rzeczy na świecie ;) . Chodzę śmieję się sam do siebie i czuje się jakbym miał znowu 16 lat, fizycznie i psychicznie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dostałam od lekarza Xanax 0,25 mg. Mam brać na noc tylko jedną tabletkę. Dostałam to z powodu odczuwania różnych dolegliwości (swędzenie, odbijanie, klucha w gardle), które nie są poparte żadną istniejącą chorobą. Czy ten lek może pomóc? Jak długo należy go brać,żeby odczuć ewentualny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

missblige,

 

pewnie pomoze, ale tylko jak bedziesz go brac, dziwne, ze nie dostalas nic innego bo ten lek powinno sie brac okolo miesiac czasu a reszte to albo terapia jakas (zalezy na co) albo antydepresant (znowu zalezy co ci jest, nerwica?)

nie poparte zanda choroba, masz na mysli zoladek itd mamy rozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xanax pomoże na wszystko łącznie z kokluszem :D tyle tylko ,że chyba na chwilę. Swoją drogą przez jakiś czas też mi wydawało się ,że mam jakąś gulę w gardle,która podrażniała mi krtań takie głupie uczucie. Za każdym razem kiedy brałem Xanax uczucie to ustępowało, aż znikło :shock: . Hmmmm... dziwne nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że teraz dopiero jestem w stanie stwierdzić, jak bardzo xanax pomagał mi na lęki. Byłam u psychiatry ostatnio, bo się skończył i nie dostałam więcej. Widocznie trafiłam na lekarza, który nie przepisuje xanaxu, jak cukierki ;) Ale chodzi mi o to, że lęki wróciły. Chodzę z kąta w kąt i nie wiem, co ze sobą zrobić, bo wewnętrzny niepokój jest nie do zniesienia :roll: Napady paniki też znowu są, atak cudownie mi było bez nich...

Ech, szkoda, że xanax nie leczy, tylko maskuje objawy... Teraz jest tak samo, jak było przed braniem go w ogóle...

Dostałam niby hydro na sen, ale to g**** nie działa na mnie w ogóle... Ach, niedobrze się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zomiren sr 1mg mam brac polowke przez tydz pozniej cala 1 dziennie hmm jeszcze niewzielam czytalam ze mozna sie uzaleznic od niego :roll: niewiem co robic :bezradny: biore dodatkowo pramolan i hydro chodz to malo daje a leki i mysli sa ehh,chce sobie pomoc i jakos w miare zyc ale jakos nieumiem sie przelamac do niego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×