Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie - długotrwały bol


bananiq

Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam pytanie, czy nerwica może skupić sie na pewnym punkcie? Inne dotychczasowe objawy uspokoiły się, ale ostatnio wymacałem sobie na piszczelu małego tak jakby guzka. Dodam, że gram w piłke. Od tego momentu mam ciagłe myśli dotyczace nogi, że na pewno zaatakował mi ją rak i cały czas odczuwam ból w tej nodze. Z tyłu łydki, nad kolanem, miesien czworogłowy i udo.Trwa to już ponad tydzien :/ Kiedyś miałem podobną sytuacje tylko, że bolaly mnie całe rece i mieśnie na nich. Czy to może być spowodowane podświadomym ciagłym mysleniem nad tym? ;/ Wkurza mnie to myślenie, że ciagle jestem na coś chory.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bananiq, no weź przestań, jak grasz w piłkę to powinieneś wiedzieć że obrzęki i guzy na piszczelu goją się bardzo powoli i bardzo długo a przy tym są widoczne - bo tam nie ma mięśnia tylko skóra oblekająca kość ( niemalże). Kup sobie maść z heparyną - siniak i krwiak i guz szybko zejdzie, a taka kontuzja może być odczuwalna nawet kilka tygodni :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie ma żadnego siniaka, a na samym guzku nie odczuwam bólu tylko cała noga boli.. Do tego dochodzą skurcze jak napne mięśnie. Biore mg+b6, ale nie czuje poprawy. Ten strach przed chorobą powoduje, że ciagle sie nakrecam.. Myśle, że te dolegliwości z noga sa wytworem mojej wyobrazni. Wcześniej tez miałem ten guzek, ale nie zwracałem uwagi na to i nic nie bolało, dopiero jak zaczełem myśleć nad tym się zaczeło.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piszczeli moga sie nie robic siniaki i bolec moze drugim takim miejscem jest ta kosc koło ucha policzkowa chyba nie wiem jak sie nazywa tez miałam ostatnio bolaca kulke a siniaka zero i własnie ktos mi wtedy powiedział ze tam sie tez moga sie nie robic siniaki. A noga cie boli od tego ze zwracajac uwage na ten pseudoguzek inaczej chodzisz i nadwyrezasz.. tak mi sie zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borysia, Z noga już lepiej, staram się nie zwracać uwagi na to.. przecież miałem to już wczesniej ;) Tylko ataki leku sie nasiliły. W niedziele w kościele myślalem, że zaraz padne, duszności,kołatanie serca,brak tchu, ucisk w klatce, zimny pot, po wyjściu na swieże powietrze i ochłonięciu po 30 minutach zrobiło się lepiej.. i jak to u mnie bywa po takim ataku wieczorem piekielnie boli mnie głowa. Podobny atak miałem wczoraj w biedronce, tylko odrazu wyszedłem na swieże powietrze.. :/ Dosyć mam tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×