Skocz do zawartości
Nerwica.com

jaki lek na stres?


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Zenonek

Nic po prostu drastyczna metoda która pozbywa emocji,ludzie byli łatwi do opanowania ,czytałem fajny poradnik niedawno sie pojawił ,,Poradnik Psychologiczny POLITYKI Tom7 O chorobach psychicznych i zaburzeniach umysłu:ADHD,alkoholizm,anoreksja,autyzm,borderline,cyklofrenia,depresja,dystymia,fobie,lęki,omamy,parafilie,pedofilja,psychopatia,PTSD,schizofrenia,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek różnego rodzaju techniki relaksacyjne, ale w dziale "leki" może skupmy się nad lekami ;).

 

Dlaczego psychopata nie odczuwa lęku, gdzie w mózgu powstaje lęk? Czytałem różne teorie, wy coś wiecie na ten temat?

 

heh, czasami chcialbym byc psychopata by w ogole nie czuc lęku, lęk jest czymś co psuje mi życie,

zarówno ten większy jak i wolnopłynący.

 

fajnie jakby mozna bylo zrobic operacje mozgu by przyblokowac na stałe uczucie lęku.

 

http://medtube.pl/blog/2011/03/czy-los-chorych-na-depresje-lezy-w-rekach-neurochirurgow-przypadek-sheili-cook/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydroksyzyna [Hydroxyzinum], benzodiazepiny (alprazolam [Afobam/Neurol/Xanax/Zomiren), diazepam [Relanium], klonazepam [Clonazepamum] itd.), mianseryna [Lerivon], buspiron [buspirone/Spamilan], a bez recepty to Kalms, Validol, Persen, Nervosol/Nervomix itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydroksyzyna [Hydroxyzinum], benzodiazepiny (alprazolam [Afobam/Neurol/Xanax/Zomiren), diazepam [Relanium], klonazepam [Clonazepamum] itd.), mianseryna [Lerivon], buspiron [buspirone/Spamilan], a bez recepty to Kalms, Validol, Persen, Nervosol/Nervomix itd.

KACZOR jak zwykle żartuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli bardzo silne, stałe działanie przeciwlękowe. Jak po benzodiazepinach, brak strachu. Duże dawki paroksetyny?

 

Mój problem polega na tym, że w trudnych, bardzo stresowych sytuacjach zaczynam się rozsypywać, choćbym nawet przez tydzień miał dobry nastrój i brak lęków.

 

Ktoś czuje się aktualnie nieustraszony? ;)

 

 

Podbijam temat, mam również sytuacje nagłe, gdy strach, nieważne przed czym, ogarnia mnie i rozbija życie. To są okazjonalne rzeczy związane z sądem, itp.

Na co dzień byłem na velafaxie, potem przerzuciłem się na słabszy coaxil. Teraz mam znów sprawę nerwową i zaczynam się robić kłębkiem nerwów.

Co byście polecali, jaki lek? Jaką dawkę?

 

ps

velafax odstawiłem w sumie niedawno, z miesiąc temu. Miałem trochę dość pocenia się i chciałem spróbować na czymś lżejszym, tym bardziej, że miałem dość spokojny okres w życiu. Teraz mogę powrócić do velafaxu, ale szybko lub coś innego, lub mix - velafax+ xanax, lofaren?

 

ech, doradźcie ludzie, tylko bez wymądrzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie velafax był ok, tylko lało się ze mnie nieraz, co nie ustępowało, pomimo ponad rocznej kuracji, dlatego zresztą odstawiłem.

Byłem bez energii, stąd escitalopram i cipralex słabio na mnie działały. Wcześniej je testowałem.

Wrócę do Vel. Po jego odstawieniu wszedłem na Coaxil, w sumie mógłbym okresowo z nim coś łączyć, ale boję się już samego faktu, że to nie jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×