Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Xerus_Ona

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trafiłam na to forum przez przypadek, przeszukalam cały internet żeby znaleźć miejsce, w którym w końcu ktoś by mnei zrozumiał...

A mianowicie...

jestem bardzo nieśmiała i mam bardzo niskie poczucie wartości. Moim najczulszym punktem jest szkoła i oceny. W podstawówce szło mi świetnie ale teraz w gimnazjum nie jest już tak łatwo, przed kazdym sprawdzianem nie mogę w nocy spać, a ocena poniżej 5 doprowadza mnie do płaczu. Po za tym wydaje mi się, że jestem zarówno dla przyjaciół w szkole jak i rodziców utrapienie. Sądzę, że pocieszają mnie tylko dlatego, żeby mnie nie dobić kompletnie. Każdą, chocby najmniejszą krytykę bardzo źle znoszę.

W chwilach zwątpienia ukojenie przynosi mi muzyka, a także gra na gitarze, lubię także pisać wiersze i chodzić do kina czy teatru, w wolnych chwilach także fotografuje. Chciałabym do czegoś w życiu dojść a wiem, że przy wierze w marzenia one się spełniają...cóż...jeśli ja nie mam wiary nawet w siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo nieśmiała i mam bardzo niskie poczucie wartości

 

Zupełnie jakbym słyszał siebie. Ale i tak wymiękasz przy mojej nieśmiałości

:D Na pewno potrafisz utrzymać kontakt wzrokowy z facetem który Ci się podoba dłużej niż..4-5 sekund i nie jesteś w stanie powiedzieć czegokolwiek złego o sobie.

 

Gdyby zrobili konkurs na nieśmiałość to nie wiadomo czy nie tyle bym wygrał nagrodę co nie był w stanie jej odebrać :lol:

 

Nie przejmuj się, nieśmiałość da się pokonać (i mówi to ktoś komu sprawia problem zapytać się Dziewczyny o godzinę chociażby :shock: )

 

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:32 pm ]

Aha, pozdrawiam, Witaj na forum! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile:

ja sama dołaczyłam niedawno do tego forum, zaledwie wczoraj, a co do ocen to owszem są istotne ale nie najważniejsze i każdy wie, że nie zawsze sa one adekwatne do naszej wiedzy, wiem coć na ten temat miałam praktyki w gimnazjum i widziałam w jaki to sposób są oceniani uczniowie przez nauczycieli.Zresztąkażdy z nas chgodził, bądz tez chodzi do szkoły i dobrze jak to jest, więc głowa do góry kochana, fajnie,ze masz jakieś hobby, zajęcie, to wazne - pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

W podstawówce szło mi świetnie ale teraz w gimnazjum nie jest już tak łatwo, przed kazdym sprawdzianem nie mogę w nocy spać, a ocena poniżej 5 doprowadza mnie do płaczu.

Może ja się tak nie przejmuję zbytnio ocenami (to bardzo źle, bo ja je tak praktycznie.. olewam) ale widzę, że jesteś w gimnazjum. No to moją rówieśniczką jesteś (rok w tą, czy tam w tamtą nieważny ;) )

 

Oceny są ważne, ale nie najważniejsze. Chcę przypomnieć że Einstein miewał 3ki z fizyki

... Powiedz to mojej mamie:(.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w 2 klasie gimnazjum więc... :)

 

Co do ocen... Uważam, że jestem inteligentna, przynajmniej pod tym jednym względem uważam, że nie jestem beznadziejna. Uczę sie dla siebie. Kiedy wracam z 3 do domu a rodzice mówią, że to tylko 3, i nie sa źłi - to mnie irytuje. Mam wtedy taki mętlik, chciałabym żeby powiedzieli cokolwiek aby mi jakoś ulżyć. Ale co oni mieliby mi niby powiedzieć :/ ?

Czuję wtedy, że zawiodłam samą siebie a to jest chyba najgorsze :(

 

Wytworzyłam sobie w głowie stereotyp jaka powinnam być. Jestem bardzo samokrytyczna. Małe niepowodzenia przybierają miarę wielkich porażek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~Maja napisał/a:

No to moją rówieśniczką jesteś (rok w tą, czy tam w tamtą nieważny

 

Chciałaś, Maju napisać tydzień w tą czy w tą, prawda ?

Ekhm nie sprawdziłam, ile Xerus_Ona ma lat w dacie. ;) (noo, tam, na profilu)

 

Xerus_Ona, ja to przez prawie całe gimnazjum jadę na trójkach*, więc Ci nie doradzę, byś nie wymagała od siebie tak wiele.

(Mam straszliwe oceny, ale aby nie było - też się uważam za inteligentną osobę, huhuh ;3 ) Ale co do nauki to moze ja już się lepiej przymknę.

 

* nie no, przyłapałam się albo na skromnosci , albo na lekkiej przesadzie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×