Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.


kate80

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, jak tak mam na lerivonie, jem bardzo malutko (zero chleba, ziemniaków, smażonych i pieczonych rzeczy), a cały czas tyję, w tempie ok. 1 kg na 2 miesiące. W sumie już ok. 8 kg. Nie wiem, co robić, odstawić, czy brać, ale skoro tak pomaga...

Nawet na Dukanie (tej cud diecie białkowej) przytyłam przez 5 tygodni kilogram :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka.m,

Ja dokładnie jak Ty, wyeliminowałam pieczywo i ziemniaki , czasem popełniam jakieś grzeszki, ale w większości cały czas się pilnuję. Kiedyś byłam chudzielcem i nie mogłam przytyć, a teraz cały czas tylko wyrzeczenia. Zmniejszyłam anafranil do minimum, odstawić nie mogę bo mi nic innego nie pomaga, więc coś za coś:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niefajnie dziewczyny :? . Ja na Dukanie schudłam i trzymam wagę. Ale nie nadal nie jadam słodyczy, ciast, pieczywa ani innych węglowodanów. Nie jest to wyrzeczenie, bo na słodkie nie mam już ochoty.

 

W jakim jesteście wieku? Po 25 roku życia metabolizm zwalnia, zwłaszcza u kobiet i trzeba niestety uprawiać jakiś sport, aby go przyspieszyć. Z lekami to ma mało wspólnego, gdyż zrzuciłam nadprogramowe kilogramy biorąc kosmiczne dawki Anafranilu i Lerivonu na raz. Teraz niestety przybyło mi dwa kilo,choć nie przyjmuje już mianseryny, ponieważ po operacji długo nie mogłam ćwiczyć, .

Po trzydziestce ruch to konieczność i musimy się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zewnątrz minus kilkanaście stopni a w domu niewiele cieplej?

Hmm, może zacznij grzać w domu....grzejniki odkręć - a w sumie, to sport dobry na rozgrzewkę. Teraz zima to można iść na łyżwy, na narty, na sanki, sam spacer w takim śniegu robi za dużo ćwiczeń bo się mięśnie męczą, można iść na basen oj jest co robić :smile: na kręgle ze znajomymi można iść :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam najpierw przytyłam na lerivnie i jeszcze go łykając pięknie schudłam-wiec nie obwinia tego leku ,że przytyłam bo pakowałam do gęby wszystko co sie dało;-(nawet obiad potrafiłam zjeść po córce która coś tam zostawiła i jeszcze patrzyłam czy mąż czegoś nie zostawi-głód głód i jeszcze raz głód czułam-potem przeszłam na dukana i zrzuciłam pięknie prawie 20 kilo-i trzymam wagę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nnn,

 

To fajnie wlasnie ze masz taka okragla twarz. Ja zawsze bylem chudy a teraz mam twarz jak po sterydach :D Nie widze w tym nic zlego, i tak mam dalej lekka niedowage ale juz nie jestem taki jak kiedys.

 

Jednak nerwica ma swoje plusy :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda więc na to że po SSRI nasza twarz zmienia się ze Schizotymicznej( człowiek o postawie od otoczenia ) w twarz Pykniczną( człowiek o postawie do otoczenia ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i mnie dotyczy ten temat, w ciągu pół roku przytyłam jakieś 20 kg. Głównie po olanzapinie, ale może Depakine i Seronil też miały w to jakiś wkład.

Może już ktoś o tym pisał, nie wiem, przyznaje, że nie szukałam, ale macie jakieś sprawdzone sposoby walki z głodem? Bo nie jestem gruba, ale źle się czuje w swoim ciele z taką wagą, a nic mi nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tutaj pierwszy raz.

Od jutra zamierzam brac zoloft ktory mam przepisany juz od kilku miesiecy ale w koncu odwazylam sie go zazywac. najbardziej boje sie efektow ubocznych (bo jestem panikara strasznie zasluchana w siebie) i tego ze przytyje bo juz leczylam sie 3 lata innym lekiem paromarc czy jakos tak na poczatku schudlam 3-4kg ale po odstawieniu w ciagu dwoch miesiecy przytylam 11 kg i nie moglam tego zrzucic choc nigdy nie mialam problemow z utrata wagi na obecny moment od tamtej chwili przytylam w sumie 18 :why: . Nerwica mi sie nawrocila i jeszcze ciezka depresja z powodu wygladu...

Prosze o odpowiedz czy sie chudnie i czy jest to staly efekt czy moze tak jak wczesniej przytyje po jakim czasie \

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×