Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.


kate80

Rekomendowane odpowiedzi

Magi43, w jakim stopniu jestes niepelnosprawna ruchowo??napisz proszè-to istotne bardzo.Ja tez bralam fluanxol w malutkiej dawce,byl to jedeyny lek ktory mi pomogl.Odstawilam 1,5 roku temu-i zaczèlam cwiczyc-dieta odpowiednia,tylko widzisz.. z tymi dietami to roznie bywa.Najlepiej zeby takowà Ci ulozyl dietetyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy pierwszej depresji przytyłam prawie 7 kg. Doszły z tego powodu kolejne kompleksy. Więc odchudziłam się polecam diete 1000 kcl. Bardzo prosta. Zmieniłam też lek na fluoksytyne .Zresztą na ulotce pisało że można stracić troche na wadze. Wróciłam do swojej wagi. Ale oprócz leków faktycznie zajadałam nerwy. Mało zajęć a dużo czasu wolnego człowiek jadł z nudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL,

30kg to niezle :D, ja poki co jestem 17kg na plus. Waga juz od pol roku stoi w miejscu, nie jestem otyly, mam nawet lekka niedowage jak na moj wzrost. Chcialbym jeszcze troche przytyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak schudlam to schudlam i przytyc nie moge, chetnie odbiore od kogos z 6 kg :mrgreen:

'Ja Tobie dam moje 5 kg z miłą chęcią.

Przytyłam w tym roku. I nie mogę za nic opamiętać się,żeby nie jeść francuskiego ciasta z serem, serowego kołacza, batoników typu snickers, mars, orzechów z Milki w mlecznej czekoladzie, ach........słodka dziewczyna ze mnie ;)

Poprostu mam wrażenie,że w moich stanach emocjonalnych brakuje mi cukru.

 

Masz jakis pomysł, aby oduczyć się jedzenia słodkości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974,

Sposobu na skuteczne zniechęcenie to niestety nie znam:( bo też mam nieraz takie napady ,że pożeram co mi w ręce wpadnie. Ale staram się zamiast słodyczy kupować suszone owoce , orzeszki , jakieś ziarna, ewentualnie ciastka owsiane. Zawsze to zdrowsze i mniej tuczące, a jak przywykniesz to zaspokoi głód na słodycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Wiesz, najgorsze jest to,że ja mam świadomość,że od słodyczy tyę.

Mój naturoterapeuta, chodzę do niego ponad półtorej roku, zawsze powtarza,że ja sobie robię krzywdę złą dietą: paleniem, piciem kawy, jedzeniem słodyczy. Powiedział,ze orzechy owszem, ale ja je jadam w złym połączeniu...w czekoladzie. Powinno sie zjesć parę orzechów na dzień, a nie 10 dkg. Są bardzo kaloryczne. Suszone owoce-wskazane, ale np. 2-3suszone morele na dzień, albo parę rodzynek. Ja kupuję.........ale zjadam od razu całą paczkę.

 

Przed chwilką zjadłam kruche ciasto z jabłkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974,

 

Ja robię niestety tak samo:( Jak się skuszę na jednego cukierka to nie przestanę aż nie zjem wszystkich:( Staram się po prostu nie kupować bo łatwiej mi się wyrzec w sklepie niż jak już są w domu. Ale czasem nie daję rady:( To jest chyba takie rekompensowanie sobie innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Też bym chciała. Mam takie ładne ubranka w szafie. Poważnie mówię, chociaż to rzecz gustu. Jakbym schudła te 5 kg, to jest 5 cm ...to we wszystko bym się zmieściła.

Mimo to....jak widzę marsika czy snickersika....to mam ślinotok!

I zawsze mówię,ze sie odchudzamod poniedziałku, a mama pyta....od którego poniedziałku?

 

 

A Ty czym sie zajadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada,

 

To Ty kawał chłopa jesteś:) Nie chcę Cię straszyć ale na anafranilku łatwo się przybiera:(

Ja już od kilku lat ciągle się odchudzam:( Tzn nie jakimiś z cud dietami, ale prawie kompletnie wyeliminowałam pieczywo , ziemniaki , słodycze tylko czasami mnie skuszą:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×